پیروزی لالیگایی نکونام با خونه به خونه مازندرانبه گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم خونه به خونه در هفته سوم این رقابت ها عصر یکشنبه در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل میزبان تیم صبای قم بود و در نهایت میهمان پرافتخار خود را با نتیجه پر گل 4 بر صفر و قبولاندن شکست سنگین بدرقه کرد.
سفید و سرخ پوشان بابلی با حمایت بیش از 2 هزار تماشاگر بابلی از همان دقایق نخست ، مسابقه را با انگیزه و میل به پیروزی آغاز کردند و با درخشش روح الله باقری و حمیدرضا دیوسالار و خط میانی این تیم توپ و میدان را به طور کامل در اختیار گرفتند.
نتیجه تلاش بابلی ها در دقیقه 32 مسابقه جواب داد و روی ضربه کرنر ‘ محمد قاسمی نژاد ‘ پس از چند جا به جایی توپ ، حمیدرضا دیوسالار مدافع پیش تاخته خونه به خونه صاحب توپ شد و این بازیکن نخستین گل این تیم را به ثمر رساند و ورزشگاه را به مرز انفجار کشاند.
پس از این گل و با حمایت تماشاچیان بابلی ، تنها به فاصله 5 دقیقه پس از گل نخست روح الله باقری مهاجم فرصت طلب تیم خونه به خونه بر روی یک کار تیمی دومین گل تیمش را در دقیقه37 به ثمر برساند تا شاگردان نکونام با پیروزی راهی رختکن شوند.
در آغاز نیمه دوم این دیدار ، تیم خونه به خونه در چند موقعیت تا آستانه بازکردن دروازه صبای قم پیش رفت که با بی دقتی مهاجمان این تیم ، فرصت ها به هدر رفت.
هرچند شاگردان ‘ هومن افاظی’ در تیم صبای قم در این نیمه ، موقعیت های نصف و نیمه ای را روی دروازه تیم میزبان ایجاد کردند، اما در رسیدن به گل ناموفق بودند.
در دقایق پایانی مسابقه ، تیم خونه به خونه دو باره میل به گلزنی پیدا کرد و روی حرکت تیمی بازیکنان این تیم دوبار و در دقایق 90 و 94 توسط حمید کاظمی مهاجم تعویضی این تیم به دو گل دیگر دست یافت تا نخستین پیروزی این فصل خونه به خونه با برتری پرگل 4برصفر برابر صبای قم ثبت شود.
این نخستین پیروزی این فصل خونه به خونه با جواد نکونام بود تا بابلی ها با کسب 3 امتیاز ارزشمند بازی خانگی با روحیه بالایی به استقبال بازی دربی حساس هفته چهارم برابر نساجی در قائمشهر بروند.
** دومین پیروزی نساجی در دیار آفتاب
همچنین تیم نساجی مازندران در دیداری بیرون از خانه در اراک میهمان تیم آلومینیوم این شهر بود و با شکست 2 بر صفر میهمان خود، صاحب دومین پیروزی در رقابت های این فصل شد.
تا پایان هفته سوم این مسابقات تیم نساجی مازندران با کسب 6 امتیاز به رده ششم و خونه به خونه مازندران هم با کسب 5 امتیاز به رده هفتم جدول صعود کردند.
در هفته چهارم این مسابقات تیم های هم استانی خونه به خونه ونساجی در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر به مصاف هم خواهند رفت.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*


پاسخ دهید