ورزشکار کرمانشاهی مدال طلای کشتی پهلوانی داخل سالن آسیا را کسب کرد



منصور کیانی روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: محبی در این رقابت ها با چهار پیروزی متوالی مقام قهرمانی وزن 90 کیلوگرم کشتی پهلوانی داخل سالن قهرمانی آسیا را کسب کرد.
وی ادامه داد: این کشتی گیر کرمانشاهی در دور اول مقابل ‘یاکوب مریدوف’ از ترکمنستان با نتیجه 2 بر صفر پیروز و راهی دور دوم شد.
کیانی ادامه داد: ملی پوش وزن 90 کیلوگرم ایران در دور دوم نیز با نتیجه 10 بر صفر از سد ‘آلیسر دوستوف’ از ترکمنستان گذشت تا به مرحله نیمه نهایی راه یابد.
دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: محبی در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر ‘سنی کریستیان’ از اندونزی را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد.
وی افزود: محبی در فینال و در دیداری یک طرفه با نتیجه 10 بر صفر ‘محمد عدنان’ از پاکستان را مغلوب کرد و با شایستگی صاحب مدال طلا وزن 90 کیلوگرم شد.
کیانی در ادامه از حضور یک کشتی گیر دیگر کرمانشاه در رقابت های داخل سالن آسیا خبر داد و گفت: یدالله محبی کشتی گیر سنگین وزن کرمانشاهی است که قرار است به عنوان نماینده وزن 125 کیلوگرم ایران در این رقابت ها حضور یابد.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه ادامه داد: رقابت های کشتی داخل سالن آسیا روزهای اول تا چهارم مهر برگزار و بسیار امیدوارم تا وی نیز بتواند با دست پر این مسابقات را ترک کند.
همچنین روز گذشته حسین کیهانی دونده کرمانشاهی حاضر در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال برنز ماده سه هزار متر بامانع شد.
پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا – اقیانوسیه از 26 شهریور ماه با حضور 49 کشور از قاره های آسیا و اقیانوسیه در ترکمنستان آغاز و تا روز پنجم مهر ادامه خواهد داشت.
کاروان ورزشکاران ایران که به نام شهید مدافع حرم ‘محسن حججی’ نامگذاری شده نیز با 214 ورزشکار (115مرد و 66 زن ) به این رقابت ها اعزام شده است.
7458/8066 خبرنگار: مسعود اسماعیلی ** انتشار دهنده:علی مولوی



انتهای پیام /*










پاسخ دهید