نگاه ویژه ای به رقابت های جام حذفی داریم/ بازی مقابل ایرانجوان سخت استبه گزارش ایرنا سید سیروس نعمتی نژاد جمعه در نشست خبری پیش از بازی با ایرانجوان بوشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی اظهار کرد: ایرانجوان تیم با انگیزه و سرسختی است لذا به خوبی می دانیم که نباید این تیم را دست کم گرفت.
مربی تیم فولاد خوزستان با بیان اینکه جام حذفی جام شگفتی‌ها است و ما در نخستین گام با تیمی خوش‌نام و باسابقه بازی داریم افزود: با توجه به شناختی که از ایرانجوان داریم، می دانیم که کار آسانی در مقابل این تیم نداریم.
وی با اشاره به اینکه در طول 2 هفته اخیر تمرینات خوبی داشتیم و قطعا با انگیزه و با تمام داشته‌های‌ خود به زمین می‌رویم، گفت:
روند جسمانی و هماهنگی بین بازیکنان روزبه‌روز بهتر می‌شو. در بازی فردا به جز ایوب والی خوشبختانه همه بازیکنان خود را در اختیار داریم.
نعمتی نژاد بیان کرد: با تمام احترامی که برای ایرانجوان قائلم باید بگویم که نمی توانیم آنها را دست کم بگیریم و با تمام توان در مقابل آن ها ظاهر می شویم. در جام حذفی برای خود هدفی ترسیم کردیم و سعی می کنیم به آن برسیم.
وی در پایان گفت: امیدوارم بچه‌ها فردا بازی خوبی به نمایش بگذارند تا نتیجه مطلوبی بگیریم و دل هواداران خود را در روز عید غدیر شاد کنیم.
دیدار بین تیم های فولاد خوزستان و ایرانجوان بوشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی روز شنبه در اهواز برگزار می شود.
6068
خبرنگار:پارسا شاکری ** انتشار:محمدعلی فریدپناهانتهای پیام /*


پاسخ دهید