مطمئن بودیم که برنده بازی هستیمبه گزارش ایرنا عبدالله ویسی روز پنجشنبه پس از پیروزی پر گل تیمش مقابل میعاد مغان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از قبل مشخص بود که تیم حریف شرایط آمادگی ما را ندارد اما همین که به اهواز آمدند بسیار لطف کردند و تلاش آنها ها در زمین قابل تقدیر است.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که هر دو تیم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند افزود: با توجه به این که از توان حرکتی تیم میعاد به خوبی آگاهی داشتیم در نیمه اول سعی کردیم بازی را کنترل کنیم اما در نیمه دوم بهتر فوتبال بازی کردیم و چهار گل به حریف زدیم.
وی با اشاره به این که در دیدار امروز سعی کردیم به جوانان خود فرصت بازی دهیم افزود: با 9 تغییر نسبت به بازی های قبلی خود پا به میدان نهادیم و خوشبختانه جوانان ما عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند.
ویسی افزود: در جام حذفی با هدفی که از پیش تعیین کردیم کار می کنیم. در غیر این صورت می توانستیم با تیم دوم خود بازی کنیم.
وی در پایان گفت: هر دو تیم بازی جوانمردانه ای ارائه دادند و مشکل خاصی در بازی پیش نیامد. امیدوارم مرحله به مرحله تیم ما قوی تر ظاهر شود و مزد زحمات خود را در این رقابت ها کسب کنیم.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و میعاد مغان اردبیل با برتری پنج بر صفر به سود استقلال خوزستان به پایان رسید.
6002 خبرنگار: پارسا شاکری**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


پاسخ دهید