مربی صنعت نفت: سپیدرود جانانه بازی کردبه گزارش خبرنگار ایرنا ، بهنام سراج پنجشنبه شب در پایان دیدار تیم های سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در کنفرانس خبری پس از بازی در رشت اظهار کرد: سپیدرود به دلیل شکست در جام حذفی ، انگیزه مضاعفی داشت تا در این بازی به پیروزی برسد که به خوبی توانستند این امر را انجام دهند.
وی ادامه داد: البته ما برای پیروزی و کسب هر سه امتیاز به رشت آمده بودیم و توانستیم در این بازی موقعیت های بسیاری نیز کسب کنیم اما متاسفانه هیچ یک از فرصت های ما تبدیل به گل نشد.
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه کرد: حتی پنالتی که توسط کرار جاسم زده شد ، به گل تبدیل نشد و فکر کنم که این اولین ضربه پنالتی بود که این بازیکن در دوران ورزشی خود از دست داده و این نیز یکی از بدشانسی های تیم صنعت نفت در این بازی بود.
سراج به چمن مصنوعی ورزشگاه شهید عضدی رشت نیز اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات ما زمین بازی بود چون ما روی چمن مصنوعی عادت نداریم و تا حدی کیفیت کار ما پایین آمده بود.
وی در ادامه گفت: یکی از نقاط مثبت این بازی ، طرفداران سپیدرود بودند و این تیم نیز همانند ما طرفداران متعصب و خونگرمی دارد که به عنوان یار دوازدهم حامی تیم خود هستند.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان شامگاه پنجشنبه در هفته ششم از رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود رشت با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست داد.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده: کبیری
2007/7285انتهای پیام /*


پاسخ دهید