مدال برنزجوانان برای تنیس روی میز ایران/ناکامی بزرگسالان و درخشش نیماعالیمانبه گزارش روز جمعه فدراسیون تنیس روی میز، محمدیان با چهار پیروزی مقابل رقبای آسیایی و اروپایی به نیمه نهایی بخش جوانان رقابت های جهانی کرواسی راه یافت و با شکست مقابل حریفی از چین تایپه که رنکینگ 25 جوانان جهان را در اختیار دارد، به مدال برنز مشترک رسید.
همچنین در روز نخست رقابت‌های تیم ملی تنیس روی میز ایران در رقابت های کاپ آسیا به میزبانی شهر احمد آباد کشور هند، در گروه دوم نوشاد عالمیان در دو دیدار خود مقابل «یوان چانگ چیه» از چین تایپه و«سان گوئن جئونگ» از کره جنوبی به ترتیب با نتایج نتیجه سه بر یک و سه بر دو مغلوب شد. نوشاد در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی مقابل حریفی از هنگ کنگ قرار خواهد گرفت.
در بخش بانوان و در گروه چهارم نیز«ندا شهسواری» دو شکست مشابه سه بر صفر مقابل حریفانی از هند و تایلند را تجربه کرد. وی در آخرین دیدار خود مقابل نماینده قطر قرار می‌گیرد.
اما در گروه چهارم «نیما عالمیان» عملکرد خوبی داشت و توانست در دو دیدار با نتایج مشابه سه بر دو حریفانی از هند و تایلند را شکست دهد. نیما در آخرین بازی خود مقابل نماینده عربستان به میدان خواهد رفت.
رقابت های تنیس روی میز کاپ آسیا با حضور 16 بازیکن برتر رنکینگ جهانی، ورزشکاران آسیا و نفرات برتر مناطق مختلف آسیا از 24 تا 26 شهریورماه در حال برگزاری است.
ندا شهسواری در بخش بانوان و برادران نوشاد و نیما عالمیان در بخش مردان نمایندگان کشورمان در این رقابت ها هستند. «جمیل لطف الله نسبی» نیز با سمت سرمربی، هدایت ورزشکاران کشورمان را در این دوره از رقابت ها بر عهده دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029** 1701
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن** انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


پاسخ دهید