ماموریت وزارت ورزش و جوانان به باشگاه استقلال برای تعیین سرمربیپس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال استقلال تهران مقابل پارس جنوبی جم در روز جمعه 24 شهریورماه در چارچوب هفته شش رقابت های لیگ برتر فوتبال که چهارمین باخت آبی پوشان در رقابت های لیگ برتر فوتبال بود، هواداران استقلال خواهان جدایی «علیرضا منصوریان» سرمربی این تیم شدند.
شعارهای هواداران علیه منصوریان و «سید رضاافتخاری» مدیرعامل باشگاه در حالی تمام ورزشگاه تختی جم را در بر گرفته بود که آبی پوشان از ابتدای این فصل طعم شکست مقابل تیم های صنعت نفت آبادان، سایپا و پدیده را نیز چشیده بودند.
چهارمین شکست استقلال سبب شد تا تیم وارد بحران شود و حتی منصوریان تا مرز جدایی نیز پیش رفت اما هیات مدیره استقلال به او یک بازی دیگر مهلت داد تا مقابل با پیروزی مقابل ذوب آهن در هفته هفتم تیم را از بحران خارج کند، تساوی آبی ها مقابل شاگردان «امیر قلعه نوعی» سرمربی ذوب آهن در 29 شهریورماه منجر به استعفای منصوریان شد.
«محمد رضا داورزنی» معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان روز شنبه در خبری که پایگاه خبری این وزاتخانه منتشر کرده است، گفت: وزارتخانه پیگیر مسایل استقلال است و به هیات مدیره و مدیر عامل تاکید کرده است تا با تعیین یک سرمربی با تجربه و قوی خیال هواداران را آسوده کنند.
وی افزود: دو باشگاه پرطرفدار استقلال و پرسپولیس سرمایه های ملی هستند و تمام مسائل و مشکلات آنها مورد نظارت و پیگیری و توجه مدیران وزارتخانه است.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اضهارامیدواری کرد که بزودی با ترمیم و تکمیل هیات مدیره استقلال، این باشگاه با قدرت بیشتری در ادامه لیگ برتر ظاهر شود و هواداران از بابت نتایج تیم شان نگرانی نداشته باشند.
تیم استقلال در حال حاضر با کسب 5 امتیاز در رده شانزدهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر ایستاده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250
خبرنگار:گلی سفیدزاده انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


پاسخ دهید