لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛ پیروزی داماش گیلان برابر دستجردی یزدبه گزارش خبرنگار ایرنا، در این مسابقه که عصر چهارشنبه از هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت و در حضور حدود یک هزار تماشاگر برگزار شد، تیم فوتبال داماش گیلان که در هفته اول استراحت داشت ، با حملات همه جانبه این دیدار را آغاز کرد و چند فرصت مناسب گلزنی نیز به دست آورد اما نتوانست از این فرصت ها سود ببرد تا اینکه در دقایق تلف شده این نیمه ، صاحب یک ضربه پنالتی شد و این ضربه را ، میلاد پورصف شکن به گل تبدبل کرد.
نیم دوم این مسابقه نیز با میدانداری و حملات داماش همراه بود و در دقیقه 53 میلاد پورصف شکن با یک ضربه سر، دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند تا داماش گیلان اولین بازی خود را با پیروزی آغاز کند.
قضاوت این مسابقه را تورج رستمی با کمک های منوچهر ابراهیمی آذر و سردار رجبی بر عهده داشتند که در جریان این بازی ، حمیدرضا یوسفیان ، فرشید تقی زاده و سیدجواد شفیعی از تیم ترمه دستجردی یزد کارت زرد دریافت کردند.
تیم های فوتبال داماش گیلان و ترمه دستجردی یزد در گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم با تیم های ‏شاهین شهرداری بوشهر، کارون خوزستان، فولاد نوین اهواز، استقلال آبی تهران، نیروزمینی تهران، زاگرس یاسوج، شهید کریمی جویبار، قشقایی شیراز و مس نوین کرمان هم گروه هستند.
رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با حضور 33 تیم در سه‏ گروه 11 تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می شود که پس از پایان مرحله اول، ‏از هر گروه چهار تیم به مرحله دوم صعود خواهند کرد.‏
در مرحله دوم نیز تیم های صعود کننده در 2 گروه شش تیمی قرار خواهند گرفت و به ‏صورت رفت و برگشت با هم دیدار می کنند که در پایان این مرحله، تیم های اول هر گروه به رقابت های لیگ دسته اول صعود می کنند و تیم برنده دیدار حذفی بین 2 تیم ‏دوم گروه ها، به جمع تیم های صعود کننده رقابت های دسته اول راه می یابد. ‏
خبرنگار: حسین مجرد **انتشاردهنده: کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


پاسخ دهید