لیگ برتر فوتبال/شکست سنگین شاگردان دایی مقابل پدیدهبه گزارش خبرنگار ایرنا تیم های فوتبال پدیده و سایپا از ساعت 17 امروز جمعه در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف هم رفتند و در پایان تیم پدیده با ارائه یک بازی منطقی و تماشاگر پسند به پیروزی ارزشمند سه بر صفر دست یافت.
«محمد قاضی»، «حسین مهربان» و «معین عباسیان» زننده گل های تیم پدیده مقابل یاران علی دایی در تیم سایپا بودند.
تیم فوتبال پدیده بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی بازی «دقیق صادقی» هافبک تیم پدیده «معین عباسیان» را در موقعیت گلزنی قرار داد که «محمدرضا اخباری» دروازه بان تیم فوتبال سایپا با خروج به موقع خود توپ را به کرنر فرستاد.
در دقیقه 16 معین عباسیان بر روی دروازه سایپا سانتر کرد که اخباری با خروج ناموفق خود توپ را به کرنر روانه کرد تا پس از ارسال کرنر توسط عباسیان «رضا ناصحی» هافبک تیم پدیده در موقعیت خوب گلزنی، توپ را به بیرون بزند.
حملات نماینده فوتبال مشهد و عملکرد خوب معین عباسیان در اواخر نیمه نخست سرانجام جواب داد تا در محوطه 18 قدم تیم فوتبال سایپا، ضربه عباسیان به دست «دانیال ماهینی» مدافع تیم سایپا برخورد کند و «وحیدکاظمی» داور مسابقه نیز نقطه پنالتی را نشان دهد.
«محمد قاضی» مهاجم تیم فوتبال پدیده پشت این ضربه ایستاد و در دقیقه 44 توپ را از زیر دست اخباری به تور دروازه سایپا چسباند.
در آغاز نیمه دوم شاگردان «علی دایی» سرمربی تیم فوتبال سایپا برای جبران نتیجه، بازی را هجومی آغاز کردند. اما به تدریج این یاران«محمد رضا مهاجری» سرمربی تیم فوتبال پدیده بودند که بر توپ و میدان مسلط شدند.
در دقیقه 57 مهاجری «حسین مهربان» را به جای «امین قاسمی نژاد» به زمین فرستاد.
در دقیقه 61 تیم فوتبال پدیده با حرکت خوب «محمد قاضی» به دومین گل خود رسید. در این صحنه قاضی در محوطه 18 قدم دروازه تیم سایپا شوت محکمی را راهی دروازه کرد که با دفع ناقص اخباری همراه شد و در برگشت «حسین مهربان» بازیکن تعویضی توپ را وارد دروازه سایپا کرد تا مهاجری مزد تعویض طلایی خود را بگیرد.
تنها پنج دقیقه بعد از گل دوم پدیده «معین عباسیان» که در این رقابت دوندگی زیادی انجام داد، توپی را که درچند رفت و برگشت نصیب وی شده بود از نزدیکی های خط 18 قدم سایپا با شوتی محکم وارد دروازه اخباری کرد تا نماینده مشهد سه بر صفر پیروز باشد.
دایی در دقیقه 66 و 68 و 78 برای تغییر نتیجه سه تعویض خود را انجام داد.
اشتهای تمام نشدنی تیم فوتبال پدیده برای گلزنی بیشتر در دقیقه 78 می توانست چهارمین گل را برای این تیم به ارمغان بیاورد که شوت «اکبر صادقی» از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.
تلاش های تیم سایپا در دقایق آخر بازی نیز نتیجه ای نداشت تا شاگردان دایی شکست سنگینی را در مشهد تجربه کنند.
تیم فوتبال پدیده با کسب این پیروزی یازده امتیازی شد تا به رده سوم جدول رده بندی صعود کند.
شاگردان دایی نیز با قبول این شکست و واگذاری جایگاه خود به تیم پدیده با یک پله سقوط با 10 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفتند.
ترکیب تیم فوتبال پدیده در این دیدار به این شرح بود:
شهاب گردان(66- سعید جلالی‌راد)، محمدحسین مرادمند، مرتضی منصوری، محمدرضا خانزاده، رضا ناصحی، اکبر صادقی، اکبر ایمانی، معین عباسیان، محمدرضا خلعتبری(78- میلاد کمندانی)، امین قاسمی‌نژاد (57- حسین مهربان) و محمد قاضی.
علی دایی سرمربی تیم سایپا نیز برای این دیدار از ترکیب محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، محمدحسین کنعانی‌زادگان، دانیال ماهینی، امید خالدی، رضا اسدی(68- رضا جعفری)، روزبه شاه‌علی‌دوست، علی قلی‌زاده(66- محمد سلیمانی)، مهدی ترابی، آرش رضاوند(73- محمد سلطانی‌مهر) و محمد عباس‌زاده استفاده کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029** 1701
خبرنگار : محمد مهدی موذن**انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


پاسخ دهید