لیگ برتر فوتبال؛ کرانچار در آستانه اخراج از سپاهانبه گزارش پنجشنه شب ایرنا؛مدیریت باشگاه سپاهان دراواخر فصل گذشته و بدنبال کسب نتایج ضعیف این تیم در لیگ برتر با عبداله ویسی، زلاتکو کرانچار مربی پیشین خود را برای هدایت تیم این انتخاب و او را جایگزین ویسی کرد، این مربی نیز درچند بازی آخر با سپاهان نتیجه گرفت و دراین تیم ماندگار شد.
اما این وضعیت درفصل جدید رقابت های لیگ برتر ادامه نیافت و سپاهان در شش هفته تنها موفق به کسب 6 امتیاز شده که این نتیجه به هیچ وجه برای کادرمدیریتی و هواداران این باشگاه قابل قبول نیست و به نظر می رسد کرانچار نیزبزودی باید در انتظار سرنوشت سرمربی پیشین باشد.
دردیدار امشب تیم های فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان که با نتیجه 2 برصفر به پایان رسید برای تیم فولاد آرش افشین دردقیقه 63 و فرشاد جانفزا دردقیقه 3+90 گلزنی کرده و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را برای تیمشان به ارمغان آوردند.
شاگردان سیروس پور موسوی با کسب هر سه امتیاز این دیدار خانگی که درورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد 10 امتیازی شده و به رده چهارم جدول رده بندی این رقابت ها صعودکردند، تیم بحران زده سپاهان نیز با کسب 6 امتیاز دررده یازدهم باقی ماند.
پیش از این دیدار تیم سپیدرود رشت تیم صنعت نفت آبادان را بانتیجه 2 برصفر شکست داد و دیدار تیم های نفت طلائیه و گسترش فولاد با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
رقابت های هفته ششم لیگ برتر یکشنبه با برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان به پایان می رسد.
ترکیب تیم فولاد خوزستان:
حامد لک، عبدالله کرمی، ایوب والی، فرزاد جعفری، سینا مریدی، پیمان شیرزادی، علی‌اصغر عاشوری، احمد عبدالله‌زاده، عبدالله ناصری، رحیم زهیوی و آرش افشین.
ترکیب تیم سپاهان اصفهان:
لی اولیویرا، عزت‌الله پورقاز، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، سعید آقایی، علی کریمی، رافائل کری وِلارو، شاهین ثاقبی، جلال‌الدین علی‌محمدی، ساسان انصاری و مروان حسین.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
شبد**ورزشی.** 9144 **1010
خبرنگار:سعید قهرمانی **انتشار:حسن معظمیانتهای پیام /*


پاسخ دهید