لیگ برتر فوتبال؛ توقف نفت طلاییه با علی کریمی برابر گسترش فولادبه گزارش پنج شنبه شب ایرنا؛ علی کریمی کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران که به تازگی هدایت تیم نفت طلاییه را برعهده گرفته است، در نخستین تجربه مرییگری اش در لیگ برتر، به نتیجه بهتری از کسب تساوی بدون گل دست نیافت.
علی کریمی که مجددا بدنبال تغییرات مدیریتی که در تیم نفت تهران انجام و واگذاری مالکیت این تیم به سرمایه گذاران جدید، هدایت این تیم ریشه دار را برعهده گرفته است به محض استقرار در این باشگاه به منظور دستیابی به اهدافش دست به تغییراتی در ترکیب تیم زد و به روی نام تعدادی از بازیکنان که کادر فنی قبلی آنان را به فهرست این تیم اضافه کرده بود، خط کشید و آنان را کنار گذاشت.
این مربی در ادامه از تعطیل شدن تمرینات این تیم، بدستور کادر فنی سابق آن ابراز گلایه کرد و در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار امروز(پنجشنبه) تیمش عنوان کرد در این مدت بیش از هر چیز بازیکنان را به لحاظ ذهنی برای این دیدار و ادامه مسابقات آماده کردیم.
به هرحال او و تیمش امروز برابر تیم انتهای جدولی گسترش فولاد موفق به گلزنی نشده و تنها به تساوی بدون گل مقابل این تیم بسنده کردند.
تیم نفت طلاییه با کسب یک امتیاز از این دیدار خانگی، 6 امتیازی شد و به طور موقت به رده دوازدهم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کرد.
تیم گسترش فولاد نیز به رغم کسب یک امتیاز از این دیدار 4 امتیازی شد، اما همچنان در قعر جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر باقی ماند.
ترکیب نفت طلاییه:
میلاد فراهانی، محسن بنگر، میلاد سوری، فرید محمدزاده، سینا خادم‌پور، علیرضا عزت‌کرامت، احمد امیرکامدار، پوریا امینی، امیرحسین فشنگچی، مجتبی حق‌دوست و عیسی آل‌کثیر.
ترکیب تیم گسترش فولاد:
فرناندو دخسوس، دراگان ژارکوویچ، ادسون هنریکه، میلاد فخرالدینی، مهرداد قنبری، احمدرضا زنده‌روح، آندرانیک تیموریان، عرفان افراز، یوسف سیدی، سامان نریمان‌جهان و رضا خالقی‌فر.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای قضاوت این دیدار، روح اله شریفی را برگزیده و این داور در جریان این مسابقه با نشان دادن کارت زرد به رضا خالقی فر،احمد رضا زنده روح و سامان نریمان جهان بازیکنان تیم گسترش فولاد، آنان را جریمه کرد.
200 هوادار برای تماشای این دیدار به ورزشگاه تختی تهران آمده و ازنزدیک این دیدار را مشاهده کردند.
آندرانیک تیموریان بازیکن تیم گسترش فولاد و همبازی علی کریمی در تیم ملی پیش از شروع این دیدار با این مربی خوش و بش کرد و عکس یادگاری گرفت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144**1379
خبرنگار: سعید قهرمانی** انتشار دهنده: هادی افتخاریانتهای پیام /*


پاسخ دهید