لیگ برتر فوتبال؛ تراکتورسازی از شکست برابر سیاه جامگان گریختبه گزارش ایرنا؛ دراین دیدار که درجریان رقابت های هفته ششم لیگ برتر و درورزشگاه یادگار امام تبریز برگزارشد، تلاش بازیکنان دوتیم به نتیجه تساوی یک بریک انجامید و این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.
میرهانی هاشمی دردقیقه 85 برای تیم سیاه جامگان گلزنی کرد و فرزاد حاتمی در دقیقه 2+90 گل تساوی بخش تیمش را درون دروازه حریف جای داد.
تیم تراکتورسازی با کسب یک امتیاز از این دیدار در رده هشتم ایستاد و تیم سیاه جامگان نیز با 7 امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت.
شاگردان یحیی گل محمدی باتوجه به مشکلات متعدد این تیم همانند ممنوعیت جذب بازیکن درفصل فصل گذشته وادامه آن درلیگ هفدهم این لیگ را خوب شروع نکرده اند، آنان دربازی نخست خود مغلوب تیم استقلال خوزستان شده و دردومین دیدار مقابل پرسپولیس شکست خوردند.
بازیکنان این تیم درسومین دیدار خود به دیدار تیم استقلال تهران رفته و با نتیجه یک برصفر مغلوب این تیم شدند.
گل محمدی که به دلیل ممنوعیت اضافه شدن بازیکن جدید به این تیم مجبور به استفاده از بازیکنان جوان شده بود سرانجام در بازی چهارم به آنچه که می خواست رسید و با جوانانش تیم نفت تهران را از پیش رو برداشت.
آنان درهفته پنجم نیز با نتیجه 2 برصفر نخستین شکست را به تیم خوب سایپا تحمیل کرده و دومین پیروزی متوالی خود را جشن گرفتند.
کارشناسان و هواداران این تیم امشب منتظر بازی خوب این تیم و کسب بردی دیگر مقابل تیم سیاه جامگان بودند که البته این گونه نشد و تلاش بازیکنان تیم تراکتورسازی تنها یک تساوی برابر شاگردان اکبر میثاقیان برای آنان به همراه داشت.
به طور حتم تعطیلی رقابت های لیگ برتربه منظور برپایی اردوی تیم ملی و برگزاری دیدار برابر تیم های کره جنوبی و سوریه برعملکرد این تیم بی تاثیر نبوده و باید منتظر ماند و دید گل محمدی و شاگردانش درادامه رقابت های لیگ برتر چه نتایج کسب خواهند کرد.
تیم سیاه جامگان نیز با هدایت اکبر میثاقیان که نسبت به سایر رقبای خود در جذب بازیکن و کادر فنی با هزینه کمتری راهی رقابت های لیگ برتر شده است با کسب این تساوی نشان داد می تواند برای سایر تیم ها در لیگ برتر مشکل ایجاد کند.
ترکیب تیم تراکتورسازی:
فرزین گروسیان، محمد ایران پوریان، مهدی کیانی، محمدرضا مهدی زاده، محمدرضا آزادی، فرزاد حاتمی، فاخر تهامی، محمد نادری، مهدی شریفی، محمد مسلمی پور و علی طاهران.
ترکیب تیم سیاه جامگان:
حسن عین افشار، رضا شریفی، کیوان امرایی، مصطفی احمدی، کریم احمدی، محمد مهدی عسگری،محسن آقایی، میر هانی هاشمی، روح الله سیف الهی، حسین بادامکی و پیام ملکیان.
رضا مهدوی از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای قضاوت این دیدار انتخاب و بازی کم برخوردی را داوری کرد.
او دراین دیدار تنها یک بار مجبور به استفاده از کارت زرد شد و طی آن پیام ملکیان بازیکن تیم سیاه جامگان را به دلیل خطای عمد با نشان دادن این کارت جریمه کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی.**9144** 1701
خبرنگار:سعید قهرمانی* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


پاسخ دهید