لیگ برتر فوتبال؛ اظهارات بازیکنان ذوب آهن پس از تساوی با استقلالبه گزارش چهارشنبه شب ایرنا، محمدرضا حسینی که در دیدار ذوب آهن و استقلال به تنهایی سه یا چهار موقعیت گلزنی را از دست داد، پس از کسب تساوی تیمش برابر تیم استقلال تهران، اظهارداشت: بازی خوبی بود اما برخلاف روند بازی و به خاطر یک اشتباه گل خوردیم.
وی تا کید کرد: تیم ذوب آهن در نیمه نخست خوب نبود اما در بین دو نیمه کادر فنی نکات لازم به منظور ارائه بازی بهتر یاد آور شده و بازی بهتری انجام دادیم.
هافبک تیم فوتبال ذوب آهن درباره موقعیت مناسبی که در اواخر این دیدار به روی دروازه استقلال به دست آورد، اما نتوانست آن را به گل تبدیل کند، عنوان کرد: شانس یار نبود توپ به زمین برخورد کرد و من نتوانستم تعادلم را حفظ و از موقعیت استفاده کنم.
وی با این همه اضافه کرد: البته سایر بازیکنان تیم نیز موقعیت‌های زیادی داشتند و می‌توانستیم گل‌های بیشتری به حریف خود بزنیم، اما خوشحالم که یک امتیاز بازی را به دست آوردیم و بازنده از زمین خارج نشدیم.

** مهاجم ذوب آهن: می توانستیم استقلال را شکست دهیم
مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن، گفت: می توانستیم در دیدار امروز استقلال تهران را شکست دهیم اما گل زودهنگام کار را سخت کرد.
مرتضی تبریزی در پایان دیدار مقابل استقلال تهران، گفت: در نیمه نخست نتوانستیم ذوب آهن واقعی را در زمین به نمایش بگذاریم و همه بازیکنان از این مساله ناراحت بودند، اما خوشبختانه در نیمه دوم جبران کردیم.
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن که در ابتدای فصل از استقلال پیشنهاد داشت در واکنش به این سئوال که آیا از حضور نیافتن در جمع آبی های پایتخت خوشحال است، اظهار کرد: از استقلال پیشنهاد داشتم اما با مسئولان این تیم به توافق نرسیدم.
وی تصریح کرد: با حضور قلعه نویی در ذوب آهن به یک تیم مدعی تبدیل شدیم و به همین دلیل هواداران انتظار داشتند یک فصل دیگر در ذوب آهن بمانم.

شریفات: داور یک پنالتی به سود ذوب آهن نگرفت
مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، گفت: داور دیدار مقابل استقلال در صحنه برخورد من و روزبه چشمی یک پنالتی به سود ذوب آهن اعلام نکرد.
اسماعیل شریفات پس از تساوی مقابل استقلال تهران، گفت: هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند اما فکر می کنم ذوب آهن باید برنده این دیدار می شد.
وی ادامه داد: در این بازی وظیفه ایی که قلعه نویی به من داده بود را اجرا کردم و فکر می کنم عملکرد خوبی در دیدار مقابل استقلال تهران داشتم.
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه برخورد روزبه چشمی با او پنالتی بوده است، گفت: اگر در این صحنه داور پنالتی می گرفت، سه امتیاز با ارزش را بدست آورده بودیم.
وی با تقدیر از هواداران استقلال تهران، اظهار کرد: آنها همیشه به من محبت کردند و در این چند سال مورد تشویق آنها قرار گرفتم.
بازیکن اسبق استقلال تهران در خصوص مشکلات این تیم، گفت: من نمی توانم در این باره صحبت کنم و بزرگان و کارشناسان بهتر می توانند اظهار نظر کنند.
تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال به تساوی یک بر یک رسیدند.
ورزشی **9118**9144**1379
خبرنگار: سید جواد بشیری، سعید قهرمانی، انتشار دهنده: هادی افتخاریانتهای پیام /*


پاسخ دهید