فعالیت 125 هزار ورزشکار ساماندهی شده رشته شنا در کشوربه گزارش ایرنا، محسن رضوانی سه شنبه در نشست مجمع انتخاباتی هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: تفاهم ‌نامه همکاری بین این فدراسیون با سازمان بیمه سلامت کشور منعقد شده است.
وی افزود: بر اساس این تفاهم نامه ورزشکاران شنا، شیرجه و واترپلوی کشور می‌ توانند با دریافت کارت سلامت از مزایای مهمی شامل استفاده از استخر، هتل، رستوران و یا فروشگاه برخوردار شوند.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو بیان کرد: ورزشکاران دارنده کارت بیمه سلامت از تخفیف 20 تا 55 درصدی مزایای آن نیز برخوردار خواهند شد.
رضوانی عنوان کرد: توسعه و پیشرفت روزافزون رشته های شنا، شیرجه و واترپلو در کشور و کهگیلویه و بویراحمد مستلزم همت و فعالیت بیشتر است.
وی ابراز داشت: مسئولان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو برای ارتقای همه جانبه این سه رشته ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد از هیچ تلاش و حمایتی دریغ نخواهند کرد.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: یک استخر اختصاصی شنا به زودی با کمک این فدراسیون در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد و راه اندازی خواهد شد و با تحقق چنین امر مهمی یک گام مؤثر برای توسعه هر چه بیشتر این سه رشته ورزشی در استان برداشته می شود.
رضوانی اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد یکی از بااصالت‌ ترین استان‌ های کشور در زمینه رشته های شنا و شیرجه بوده اما سابقه ورزش واترپلو در این استان چندان بالا نیست و در حال توسعه است.
وی توانمندی های چشمگیر ورزشکاران رشته های شنا، شیرجه و واترپلو در کهگیلویه و بویراحمد را یادآور شد و افزود: نمونه بارز آن تیم واترپلوی نفت و گاز گچساران است که توانسته در سطح ملی بدرخشد.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو بیان کرد: باید هیأت ‌های شنا، شیرجه و واترپلوی کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر گچساران در دیگر شهرستان ‌های استان نیز فعال شوند.
رضوانی عنوان کرد: لازم است استعدادهای برتر در رشته های ورزشی شنا، شیرجه و واترپلو در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و پس از پرورش و شکوفایی مورد استفاده بهینه قرار گیرند.
پژمان بارون زاده در این نشست با کسب 13 رأی از مجموع 16 رأی مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و دیگر رقیب وی به نام سید اسلام ‌الدین حسینی نیز تنها سه رأی کسب کرد.
محسن رضوانی برای شرکت در مجمع انتخاباتی هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی کهگیلویه و بویراحمد به یاسوج مرکز این استان سفر کرد.
حدود 50 هزار ورزشکار ساماندهی شده آقا و خانم در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
7535/6110انتهای پیام /*


پاسخ دهید