عبدی: کی روش به دنبال تغییر در ترکیب تیم ملی نیست/برای صعود در جام جهانی شانس داریمکاپیتان و مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی، گفت: تیم ملی ایران می تواند به بازی با کره نگاه ویژه ای داشته باشد. ما با برتری در این مسابقه سرگروهی خود را حفظ و بدون گل خورده راهی جام جهانی می شویم و با این کار قدرت خود را بار دیگر به رقبا ثابت می کنیم.
وی ادامه داد: این بازی ها با توجه به قطعی بودن صعود ما به جام جهانی روسیه می تواند به آماده تر شدن تیم ملی کمک زیادی کند. فراموش نکنیم تیم های روبه روی ما برای صعود به جام جهانی انگیزه زیادی دارند و با تمام قوا پا به مسابقه می گذارند و چنین شرایطی می تواند تجربه جوانتر های ما را به بهترین شکل بالا ببرد.
کاپیتان و مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: کره برای صعود به جام جهانی توجه زیادی به بازی روز پنجشنبه دارد و شک نکنید این تیم در دیدار مقابل ایران فقط به سه امتیاز فکر می کند و برای رسیدن به این هدف دست به هر کاری خواهد زد.
وی در خصوص دعوت از «سامان قدوس» به تیم ملی ایران، اظهار کرد: تا امروز بازیکنانی که کی روش از لیگ های خارجی پیدا کرده و پیراهن تیم ملی را پوشیده اند، کمک زیادی به ما کردند و امیدوارم سامان قدوس هم مانند این بازیکنان باشد. تیم ملی برای همه ایرانی ها هست و فرق نمی کند که بازیکنان در کجا زندگی می کنند.
عبدی در خصوص اینکه به نظر می رسد کی روش به دنبال جوانگرایی است، گفت: کی روش برای جوانگرایی فرصت خوبی در اختیار دارد، ولی من فکر نمی کنم او تغییرات زیادی در ترکیب تیم ملی ایجاد کند. فراموش نکنید با ترکیب فعلی برای صعود از گروه خود در جام جهانی شانس داریم و ایجاد تغییر کار صحیحی نیست و می توان آن را به بعد از جام جهانی موکول کرد.
تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی روسیه باید روز پنجشنبه در کره جنوبی به مصاف این تیم برود. این دیدار ساعت 16:30 برگزار خواهد شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید