ظرفیت بازیکنان بزرگسال پرسپولیس تکمیل استبه گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، برانکو بعدازظهر امروز (یکشنبه) در حاشیه تمرین سرخپوشان در جمع خبرنگاران درباره اظهارات «امید عالیشاه» مبنی بر بازگشت به پرسپولیس پس از پایان یافتن مدت خدمت سربازی اش اظهار داشت: امروز نمی توانم در این رابطه صحبت کنم؛ هر زمانی سربازی وی تمام شد در آن زمان صحبت خواهیم کرد، زیرا در سربازی ممکن است مشکلاتی پیش بیاید.
سرمربی سرخپوشان درباره آزاد شدن «احمد نوراللهی» در روز 29 شهریور تصریح کرد: نوراللهی بازیکن پرسپولیس است و هرچه زودتر خدمت سربازی وی به اتمام برسد، می توانیم کار را با وی به عنوان بازیکن سهمیه کمتر از 23 سال آغاز کنیم.

وضعیت بغرنج پرسپولیس قبل از دیدار برگشت با الاهلی
وی در پاسخ به سوالی درباره بازی برگشت با الاهلی و اینکه بازیکنان ملی پوش پرسپولیس تنها 48 ساعت قبل از این دیدار در اختیار تیم قرار می گیرند، گفت: ما پیشنهادی درباره دیدار با گسترش فولاد داشتیم که بر روی آن توافق نشد؛ وضعیت بغرنجی داریم و ظاهرا تمام مشکلات به حضور ما در لیگ قهرمانان آسیا بازمی گردد.
سرمربی پرسپولیس گفت: در حالی که تمرینات الاهلی برای دیدار برگشت با پرسپولیس از امروز آغاز شده است، ولی ما دو روز قبل از دیدار برگشت با این تیم باید در لیگ برتر به مصاف گسترش فولاد برویم.
وی همچنین درباره شرایط «محمد انصاری» مدافع ملی پوش پرسپولیس اظهار داشت: انصاری در کنار ملی پوش بودن، بازیکن بسیار مهمی برای پرسپولیس است و دومین سالی است که با کیفیت بسیار بالا بازی می کند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
خبرنگار: مهدی رهبر**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید