سومین پیروزی متوالی سوسیداد در لالیگای اسپانیابه گزارش ایرنا، امروز (یکشنبه) در ادامه هفته سوم لیگ فوتبال باشگاه های اسپانیا، تیم رئال سوسیداد که شروع خوبی در این فصل داشته است در ورزشگاه «ریازور» میهمان لاکرونیا بود و در پایان رقابتی پرگل و تماشایی به پیروزی 4 بر 2 دست یافت.
سوسیداد شروعی توفانی در این دیدار داشت و در همان پنج دقیقه ابتدایی توسط «خوان می» و «آسیر ایارامندی» به گل دست یافت، اما این پایان کار نبود.
«آدریان» در دقیقه 27 یکی از گل های خورده میزبان را جبران کرد و «گابریل تورخه» در دقیقه 51 کار را به تساوی دو بر دو کشاند.
در دقیقه 83 و در حالی که بازی روند متعادلی داشت، «دیه گو یورنته» مهاجم کهنه کار سوسیداد گل سوم میهمان را به ثمر رساند تا تیمش را به پیروزی با ارزش خارج از خانه نزدیک کند.
سه دقیقه پس از آن، «آسیر ایارامندی» هافبک مطرح سوسیداد گل دوم خود و چهارم تیمش را به ثمر رساند و پیروزی این تیم را قطعی کرد.
سوسیداد با کسب سومین پیروزی متوالی خود 9 امتیازی شد تا با تفاضل گل کمتر نسبت به بارسلونای صدرنشین در رتبه دوم جدول رده بندی قرار بگیرد و لاکرونیا نیز بدون امتیاز باقی ماند.
امروز و در ادامه دیدارهای این هفته، اتلتیکوبیلبائو با خیرونا، سلتاویگو با آلاوس و ویارئال با رئال بتیس مصاف می دهند.
روز گذشته نیز بارسلونا با پنج گل از سد اسپانیول گذشت و رئال مادرید مقابل لوانته با تساوی یک بر یک خانگی متوقف شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1368
خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید