سرمربی فجر سپاسی: با تغییر سیستم خونه به خونه را شکست دادیمعلی اصغرکلانتری دوشنبه شب وپس از پیروزی2 بریک تیمش برابر میزبانش خونه به خونه مازندران در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور به خبرنگار ایرنا افزود:متاسفانه از همان نقطه قوت تیم خونه به خونه که ارسال توپ های بلند به پشت مدافعان بوده گل را دریافت کردیم و پس از این گل دیگر هیچ موقعیتی به آنها ندادیم.
وی افزود: در نیمه دوم وبا تغییر سیستم و تعویض هایی که انجام دادیم، این نیمه را کاملا دراختیار گرفتیم و با تلاش وجنگندگی که بازیکنان ما داشتند، درنهایت مزد زحماتشان را با پیروزی دریافت کردند.
سرمربی تیم فجرسپاسی شیراز نسبت به اخراجش در دقایق پایانی دیدار برابر خونه به خونه مازندران گفت: درحالی که داور چهارم درکنار زمین اصرار بر هول دادن من داشته، داور وسط بلافاصله با کارت قرمز حکم به اخراج من می دهد.
وی افزود: من واقعا موندم که داور برای چی و چطور تصمیم به اخراج من در دقایق آخر بازی داده، روشن نیست اینکه آنها ادعا می کنند بنده از چارچوب مربیان درکنار زمین عبور ودر داخل زمین بودم، نمی پذیرم، اما درحالی که درمقابل کادر فنی خونه به خونه واقای نکونام سرمربی تیم حریف کاملا در داخل زمین بودند، داور چهارم به راحتی از کنار آنها می گذرد.
وی ادامه داد، من هم به این تصمیم داور اعتراض کردم و گفتم که عدالت شما دراین خصوص رعایت نشده و تصمیم یک طرفه ای گرفتید.
** فرار نکونام از مصاحبه با خبرنگاران
جواد نکونام سرمربی تیم خونه به خونه مازندران بی اعتنا به حضور خبرنگاران که از وی درخواست مصاحبه را داشتند، حاضر به رویارویی با آنها و دلایل دومین شکست این فصل تیمش نشد.
تیم خونه به خونه مازندران درهفته پنجم این مسابقات عصردوشنبه و در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل درحضور حدود چهارهزار تماشاگر میزبان تیم فجرشهیدسپاسی شیراز بود و با نتیجه 2بریک مغلوب میهمان خود شد.
پرونده هفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور درحالی با برگزاری 9 مسابقه بسته شد که خونه به خونه با جواد نکونام دومین شکست فصل خود را درخانه تجربه کرد و نساجی با تساوی در بیرون از خانه درجمع مدعیان بالای جدول باقی ماند.
تیم خونه به خونه مازندران با قبول دومین شکست این فصل خود درهفته پنجم با احتساب یک پیروزی و دو تساوی با 5 امتیازبه رده دوازدهم جدول رده بندی مسابقات سقوط کرد.
فجرسپاسی شیراز که با 3 امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی مسابقات حضور داشتند، با کسب 3 امتیاز در برابر خونه به خونه با سه پله صعود، جایگاه یازدهمی جدول را درپایان هفته پنجم از آن خود کردند.
نساجی با گل زده کمتر در رده پنجم
به گزارش خبرنگار ایرنا، همچنین تیم فوتبال نساجی مازندران که هفته گذشته با حذف تیم شگفتی ساز وصدرنشین لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در فوتبال جام حذفی کشور، برای رقبای لیگ یکی خود نیز خط ونشان کشید، درهفته پنجم در دیداری بیرون از خانه میهمان تیم شهرداری ماهشهر تیم سوم جدول بود.
شاگردان ‘مهدی پاشازاده’ در تیم نساجی مازندران در این دیدار درحالی که تا دقایق پایانی 2بریک از میزبان بوشهری خود عقب بود، درنهایت با گل دقایق پایانی ‘ روح اله عرب’ بازی را به تساوی کشاند ویک امتیاز ارزشمند کسب کرد.
نساجی مازندران با کسب نخستین تساوی این فصل خود به همراه سه پیروزی ویک شکست با 10 امتیاز واختلاف گل زده کمتر در رده پنجم جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت تا با روحیه مناسب تری به بازی حساس هفته ششم در قائمشهر به مصاف تیم ملوان بندرانزلی برود.
تیم های نساجی وخونه به خونه 2 نماینده مازندران درمسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور هستند.
خبرنگار: مهدی غلامی **انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/1899ک/7327انتهای پیام /*


پاسخ دهید