سرمربی سپیدرود: منبع تغذیه خط حمله صنعت نفت را از کار انداختیم / طرفداران صبور باشندبه گزارش خبرنگار ایرنا ، علی نظرمحمدی پنجشنبه شب در پایان دیدار تیم های سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در کنفرانس خبری پس از بازی در رشت اظهار کرد: در میانه میدان، بازی فیزیکی و جانداری را به نمایش گذاشتیم و با توجه به شناختی از تیم صنعت نفت داشتیم ، خط هافبک نقطه قوت این تیم بود که به خوبی خط حمله خود را تغذیه می کرد که بازیکنان ما توانستند در این بازی خط هافبک صنعت نفت را مهار کنند.
وی ادامه داد: البته بازی خوب و جانداری را شاهد بودیم و به دلیل بازی تهاجمی که بازیکنان سپیدرود انجام دادند ، در همان 15 دقیقه اول کار را تمام کردیم و به 2 گل دست یافتیم.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت اضافه کرد: هدف ما علاوه بر از کار انداختن خط هافبک تیم صنعت نفت ، فشار روی عمق دفاع این تیم بود که خوشبختانه این حربه ما جواب داد و چند فرصت مناسب گلزنی نیز به دست آوردیم که در نهایت از 2 فرصت، استفاده کردیم.
وی با بیان اینکه با این پیروزی، روند رو به رشد خود در لیگ برتر را حفط کرده ایم، به حضور چند جوان در ترکیب سپیدرود اشاره و خاطرنشان کرد: به طور حتم در آینده نیز از جوانان بیشتر استفاده خواهم کرد و با هر لغزشی، جوانان جایگزین بازیکنان خواهند شد.
نظرمحمدی همچنین به طرفداران سپیدرود گفت: باید توجه کنند که هزینه پنج بازیکن تیم صنعت نفت با کل بودجه سپیدرود برابری می کند و از طرف دیگر ، سپیدرود برای اولین بار لیگ برتر را تجربه می کند و این طرفداران باید صبورتر باشند تا کادر فنی با آرامش کار خود را دنبال کند.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان شامگاه پنجشنبه در هفته ششم از رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود رشت با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست داد.
خبرنگار: حسین مجرد** انتشاردهنده:کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


پاسخ دهید