سرمربی داماش گیلان: جام حذفی، جام شگفتی هاستبه گزارش ایرنا ، وحید رضایی پنجشنبه شب در کنفرانس خبری پس از بازی در رشت اظهار کرد: در رقابت های جام حذفی، تیم های گمنام شگفتی ساز می شوند و امروز نیز تیم سیراف کنگان بسیار خوب ظاهر شد.
وی افزود: البته ما بازی را در نیمه اول خوب شروع کردیم و با کنترل بازی و در دست داشتن مالکیت توپ، به گل نیز دست یافتیم و در این نیمه به خواسته خود رسیدیم.
رضایی ادامه داد: اما در نیمه دوم بیشتر هدف ما کنترل بازی بود که این امر باعث شد تیم سیراف کنگان به موقعیت نیز برسد ولی ما هم در این نیمه فرصت گلزنی داشتیم که نتوانستیم از فرصت های خود سود ببریم.
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان اضافه کرد: با توجه به اینکه دو بازی در جام حذفی برگزار کرده ایم، علاوه بر اینکه تیم ما هماهنگ تر شده ، خوشبختانه محرومیت ما نیز از عدم حضور تماشاگر به پایان رسید و امروز طرفداران داماش در ورزشگاه حضور یافتند.
وی در خاتمه سخنانش خاطرنشان کرد: هدف ما موفقیت در رقابت های لیگ دسته دوم است و امیدواریم که در پایان فصل، بتوانیم جواز حضور در رقابت های لیگ دسته اول را کسب کنیم.

** سرمربی سیراف کنگان: مستحق شکست برابر داماش گیلان نبودیم
سرمربی تیم فوتبال سیراف کنگان نیز در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: در دیدار برابر داماش گیلان بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و مستحق شکست نبودیم.
احسان رحیمی افزود: در نیمه اول بازی را کنترل کردیم و چشم به ضد حملات داشتیم اما روی یک ضربه ایستگاهی گل دریافت کردیم و نتوانستیم این نیمه را با تساوی به پایان ببریم.
وی ادامه داد: اما در نیمه دوم، بازی در دست ما بود و بازیکنان نیز بسیار خوب ظاهر شدند و موقعیت های مناسب گلزنی هم داشتیم که متاسفانه نتوانستیم از این فرصت ها سود ببریم.
سرمربی سیراف کنگان بیان کرد: داماش گیلان تیم بسیار خوبی است که از بازیکنان با تجربه ای برخوردار است و بازی با این تیم در رشت مشکل است اما تیم ما بسیار خوب ظاهر شد و مستحق شکست نبودیم.
تیم های فوتبال داماش گیلان و سیراف کنگان عصر پنجشنبه در مرحله سوم رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت میزبان با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد و به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها صعود کرد.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده: امیرحسین کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


پاسخ دهید