سرمربی تیم واترپلو نفت امیدیه :هنوز به صد در صد آمادگی نرسیدیمبه گزارش ایرنا رضا جعفری روز جمعه پس از پیروزی تیمش برابر نفت گچساران در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر واترپلو در جمع خبرنگاران اظهار داشت:هفته اول مسابقات همیشه بسیار سخت است چون تیم ها به مرز آمادگی نرسیدند و محتاطانه بازی می کنند.
سرمربی تیم نفت امیدیه افزود: بازیکنانم را خوب شروع نکردیم اما هر چه از زمان بازی می گذشت بچه های ما بر بازی مسلط و هماهنگ تر شدند و در انتها توانستیم پیروز میدان شویم.
وی با بیان این که بازی امروز از حساسیت خاصی برخوردار باشد افزود: چون رقیب ما نفتی بود این بازی حکم یک دربی را داشت و این موضوع کار ما را سخت تر می کرد. بازی امروز جنگ بر سر زنده ماندن بود چرا که هر تیمی موفق تر باشد می تواند در بالای جدول بماند.
جعفری عنوان کرد: 2 تا سه بازیکن ما که به تازگی از مسابقات جهانی جوانان آمده اند از نظر بدنی وضعیت خوبی داشتند ولی مابقی بچه ها از نظر جسمی در حد متوسط بودند که ما این موضوع را پیش بینی کرده بودیم. قطعا در هفته های آینده مشکلات جسمانی و هماهنگی بازیکنان را مرتفع خواهیم کرد.
وی ادامه داد: ما در لیگ برتر بازی می کنیم و برای قهرمانی می جنگیم به همین دلیل امسال برای تقویت تیم چهار بازیکن غیر بومی جذب کردیم.

سرمربی تیم نفت گچساران:داور بازی تصمیمات اشتباه مانع پیروزی ما شد
سرمربی تیم نفت گچساران نیزدرحاشیه این بازی و پس از باخت مقابل نفت امیدیه در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور گفت: داور بازی با تصمیمات اشتباه و عجولانه خود مانع پیروزی ما شد.
به گزارش ایرنا اسد بهمنی آزاد اظهار کرد: تا کوارتر دوم بازی همه چیز خیلی خوب بود و ما 2 بر صفر جلو بودیم اما در ادامه متاسفانه سیستم بی عدالتی داوری کار خود را کرد و بازیکنان ما را یکی پس از دیگری از زمین اخراج کرد.
سرمربی تیم نفت گچساران افزود: در این بازی 6 بازیکن ما را اخراج کردند و دیگر بازیکنی نداشتیم که روانه بازی کنیم و مجبور شدیم دروازه بان خود را به جای بازیکن وارد زمین کنیم.
وی با بیان این که داور می توانست به خطاها منصفانه تر نگاه کند و بازیکنان ما را بی رحمانه اخراج نکند افزود: در این بازی از داوری متضرر شدیم به گونه ای که بچه های امیدیه هم باور نمی کردند ما بازنده بازی شویم. کوارتر تر اول بازی داور بازیکن تقویتی ما راسه اخطاره کرد و از زمین اخراج شد که ضربه سنگینی به ما وارد شد.
بهمنی ادامه داد: داور پنج پنالتی به سود حریف گرفت که تنها یکی از آن ها را به گل تبدیل کردند.اگر عدالت در این بازی انجام می شد با اختلاف هفت گل پیروز این بازی بودیم ولی اخراج مداوم بازیکنان ما به حریف کمک کرد تا پیروز این میدان شود.
وی افزود: متاسفانه داوری ها در امیدیه بحث برانگیز است افزود: داور بازی امروز با تیم ما و بخصوص بازیکن تقویتی ما مشکل داشت. در این دیدار بازیکنان زیر 17 سال خود را به میدان فرستادیم که به نسبت خوب بازی کردند. امروز از همه لحاظ سرتر از حریف بودیم و مطمئن باشید در بازی برگشت جبران خواهیم کرد.
سرمربی تیم واترپلو نفت گچساران افزود: ما امسال تنها یک بازیکن غیر بومی جذب کردیم در حالی که تیم امیدیه هشت بازیکن غیر بومی داشت.
دیدار دو تیم نفت امیدیه و نفت گچساران با نتیجه 10 بر 6 به سود نفتی امیدیه به پایان رسید.
6002 خبرنگار: محمد شاکری**انتشاردهنده : کبری آقازریانتهای پیام /*


پاسخ دهید