سرمربی تیم فوتبال سوریه: ایران بازی خوبی به نمایش گذاشت/به هدفمان رسیدیمبه گزارش ایرنا، سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه سه شنبه شب پس از تساوی مقابل ایران و راهیابی به پلی آف انتخابی جام جهانی در نشست خبری، گفت: از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم که عزم خود را جزم کرده بودند تا از این دیدار نتیجه کافی را بگیرند و با کمک خدا و با مسایل فنی به این مهم دست پیدا کردیم.
وی ادامه داد: تیم ایران بسیار قوی است، ولی با توجه به برنامه ای که داشتیم توانستیم به نتیجه مد نظر برسیم. ایران امروز بهترین بازی های خود را برابر ما انجام داد، ولی ما بازنده این مسابقه نبودیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه، گفت: مهم ترین مطلب این بود که تیم ایران از حیثیت خود دفاع کرد و بازی زیبایی را به نمایش گذاشت.
وی درباره وقت کشی بازیکنان سوریه بعد از گل اول اظهار داشت: چنین چیزی بعد از گل اول نبود و می دانستیم که بعد از این گل، ایران بازی را به تساوی می کشاند. می دانستیم که گل های زیادی در پیش است و ما هم از حیثیت خود دفاع کردیم و بهترین بازی را انجام دادیم.
حکیم درباره صعود تیم ملی سوریه به مرحله پلی آف، گفت: از این مرحله با کمک خدا رد شدیم. ما سخت ترین راه را داشتیم و 10 بازی را خارج از خانه برگزار کردیم.
وی درباره اینکه آیا می توانید از پس استرالیا یا عربستان در پلی آف بر بیایید، گفت: بله؛ طبیعتا می دانیم همان طور که برابر ایران بازی خوبی را انجام دادیم، برابر عربستان یا استرالیا هم می توانیم موفق باشیم. برای این مسابقه یک ماه زمان داریم و تمام تلاش خود را برای موفقیت خواهیم کرد. تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه شب در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در مقابل سوریه به تساوی 2 بر 2 رسید. ایران به عنوان تیم نخست از گروه اول مسابقات آسیا به جام جهانی روسیه صعود کرده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی 9129**9118**1368
خبرنگار: مهدی رهبر**سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید