رویدادهای خبری امروز شنبه هجدهم شهریور در آذربایجان غربیبه گزارش ایرنا برگزاری آئین جشن و سرور به مناسبت عید غدیر خم در سراسر استان از رویدادهای خبری امروز /شنبه/ هجدهم شهریور در این استان مرزی است که به رنگین کمان اقوام و ادیان شهرت دارد.
همچنین برگزاری جشنواره انگور در مجتمع گردشگری چی چست ارومیه و ادامه رقابت های مسابقات والیبال لیگ دسته یک جوانان کشور در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه از دیگر رویدادهای خبری امروزی شنبه هجدهم شهریور در آذربایجان غربی است.
امروز / شنبه 18 شهریور / تیم های آذربایجان شرقی با اردبیل، توابع تهران با اصفهان، تهران با قزوین و آذربایجان غربی با مازندران رقابت می کنند.
در این رقابت ها جوانان والیبالیست 10 استان شامل آذربایجان غربی، تهران، آذربایجان شرقی، فارس، قزوین، مازندران، گلستان، اردبیل، توابع تهران و اصفهان حضور دارند و به مدت یک هفته در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه با هم به رقابت می پردازند.
این مسابقات در 2 گروه پنج تیمی در حال برگزاری است که در گروه یک تیم های آذربایجان غربی، تهران، فارس، قزوین و مازندران و در گروه 2 نیز تیم های توابع تهران، آذربایجان شرقی، گلستان، اردبیل و اصفهان قرار دارند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت هشت اطلاع رسانی کند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33826667 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند یا به شماره نمابر 33826666 ارسال کنند.
8135/ 3072
** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشار دهنده: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


پاسخ دهید