رهایی گسترش فولاد تبریزاز قعر جدول/ بوناچیچ، مچ میثاقیان را خواباندبه گزارش ایرنا، در این دیدار که در ورزشگاه ثامن الائمه شهرمقدس مشهد برگزارشد، شاگردان لوکابوناچیچ بازی قابل قبولی برابر تیم سیاه جامگان ارائه کردند و با شکست دادن این تیم با نتیجه یک برصفر ، 7 امتیازی شدند.
رضا خالقی فر در دقیقه 13 با شوتی دقیق برای تیم گسترش فولاد گلزنی کرد وسه امتیاز ارزشمند این بازی خارج از خانه را به حساب تیمش واریز کرد.
در این دقیقه ارسال بلند میلاد فخرالدینی به روی سر امید جهانبخش نشست و او که در موقعیت مناسبی قرار داشت با ضربه سر توپ را به رضا خالقی‌فر پاس داده و به این بازیکن که جاگیری مناسبی کرده بود، فرصت شوتی زنی داد و این بازیکن نیز از این موقعیت به خوبی استفاده کرد و دروازه محمدحسین عینی سنگربان سیاه جامگان را گشود.
تیم گسترش فولاد با کسب هر سه امتیاز این دیدار هفت امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول رقابت های لیگ برتر صعود کرد.
شاگردان اکبر میثاقیان نیز با هفت امتیاز کسب کرده از دیدارهای گذشته خود و تنها به دلیل تفاضل گل مناسب تر به صورت موقت در رده هفتم باقی ماندند.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت این دیدار را که در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شد، به امید سعیدفر سپرده بود، این داور نیز با نشان دادن کارت زرد به دراگان ژارکویچ مدافع تیم گسترش فولاد، این بازیکن را جریمه کرد.

ترکیب تیم سیاه جامگان مشهد:
محمدحسین عین‌افشار، میرهانی هاشمی، محسن آقایی، حمیدرضا علی‌عسگری، رضا شربتی، مصطفی احمدی، کریم احمدی، محمدمهدی عسگری، روح‌الله سیف‌اللهی کیوان امرایی و یونس شاکری

ترکیب تیم گسترش فولاد تبریز:
فرناندو دخسوس، دراگان ژارکویچ، ادسون هنریکه، میلاد فخرالدینی، محمد خرم‌الحسینی، آندرانیک تیموریان، احمدرضا زنده‌روح، مسیح زاهدی، یوسف سیدی، امید جهانبخش و رضا خالقی‌فر.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144
خبرنگار:سعید قهرمانی* انتشار: محتشمی پورانتهای پیام /*


پاسخ دهید