دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان در بندرعباس آغاز شددبیر کمیته بانوان هیات فوتبال هرمزگان در حاشیه آغاز این رقابت ها در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها با حضور تیم های شهرداری بندرعباس، سیمان لامرد، چای ناطق لاهیجان، مقاومت شهید نوروزی چلیچه، جوانان فارسان و ملوان بندرگز از امروز 27 شهریورماه شروع شده و تا 31 شهریور ادامه دارد.
لوئیزا بصیریان بیان داشت: درنخستین روز این بازی ها سه دیدار برگزار شد که در اولین بازی تیم مقاومت شهید نوروزی چلیچه با تیم جوانان فارسان دیدار کرد که تیم چلیچه با نتیجه چهار بر سه پیروز شد.
وی ادامه داد: در بازی دوم تیم شهرداری بندرعباس با نتیجه هشت بر هفت چای ناطق لاهیجان را شکست داد و در آخرین بازی نیز سیمان لامرد با ملوان بندرگز دیدار کرد که این بازی با پیروی پنج بر سه به سود سیمان لامرد پایان یافت.
دیدارهای دور رفت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور با شرکت تیم های ملوان بندرگز، شهرداری بندرعباس، چای ناطق لاهیجان، جوانان فارسان، سیمان لامرد و مقاومت شهید نوروزی چلیچه به میزبانی بندرگز برگزار شد.
تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در رقابتهای دور رفت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور با اقتدار و با پیروزی در تمام دیدارها و کسب 15 امتیاز صدرنشین شد.
مهسا عرب بازیکن تیم شهرداری بندرعباس با 23 گل زده عنوان خانم گلی این دور از رقابت ‌ها را کسب کرد.
شهرداری بندرعباس در رقابتهای سال گذشته لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شده بود.
7198/ 7408
تنظیم کننده: فاطمه حسینی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


پاسخ دهید