در مقابل قهرمان فوتبال ایران کسب تجربه کردیمبه گزارش ایرنا، حمید کریمی روز پنجشنبه پس از شکست سنگین مقابل استقلال خوزستان در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه از زمانی که 10 نفره شدیم کار برای ما سخت شد و در نیمه دوم بازی را تقدیم حریف کردیم.
سرمربی تیم میعاد مغان اردبیل افزود: دو تیم به لحاظ شرایط فنی و نحوه بازی زمین تا آسمان فرق می کردند لذا نباید انتظار بیشتری از حد از تیم خود داشته باشیم.
وی عنوان کرد: ما هر چه داشتیم در زمین پیاده کردیم و بازیکنان ما از جان مایه گذاشتند اما بالاخره حریف ما عنوان قهرمانی لیگ برتر کشور را یدک می کشد و تجربه حضور در جام باشگاه های آسیا را دارد.
کریمی بیان کرد: در نیمه اول بسیار خوب ظاهر شدیم و استقلال نتوانست بیش از یک گل به ما بزند اما پس از اخراج بازیکنمان در انتهای نیمه اول کنترل بازی را از دست دادیم و در نیمه دوم چهار گل دریافت کردیم.
وی افزود: حریف خیلی برتر از ما بود و اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتری می کردند می توانستند گل های بیشتری به ما بزنند اما با این وجود ما یک فوتبال جوانمردانه ارائه دادیم و همین که تا مرحله یک شانزدهم نهایی بالا آمدیم برای ما افتخار است.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و میعاد مغان اردبیل در چارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال کشور با برتری پنج بر صفر استقلال خوزستان به پایان رسید.
6002خبرنگار: پارسا شاکری **انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


پاسخ دهید