درخشان، امیدوار به بازگشت به نفت تهرانسرمربی سابق تیم فوتبال نفت تهران روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص جدایی از نفت تهران، گفت: به عنوان یک مربی حرفه ای هر کاری که لازم بود را برای باشگاه نفت انجام دادم و این اتفاق در زمانی رخ داد که هیچکس حاضر به قبول هدایت این تیم نبود.
وی ادامه داد: عملکرد من در تیم نفت از نظر اکثر فوتبالی ها خوب بوده و توانستیم در همین مدت کوتاه بسیار بهتر از تیم هایی که سرمایه گذاری زیادی کردند نتیجه بگیریم. خوشحالم کارنامه خوبی از خود به جا گذاشتم و برای نفت آرزوی موفقیت می کنم.
سرمربی سابق تیم فوتبال نفت تهران در خصوص کنار گذاشتن تعدادی از بازیکنان نفت پس از حضور علی کریمی، گفت: این اتفاق در فوتبال طبیعی است و هر مربی با سلیقه خود بازیکنانش را انتخاب می کند.
وی در خصوص اخراج خود پس از کسب نتایج امیدوار کننده همراه با نفت، تصریح کرد: اخراج من کار کارشناسی شده نبود و در فوتبال چنین اتفاقاتی حرفه ای نیست.
درخشان در رابطه با شرایط مدیران سابق نفت، اظهار کرد: مدیران سابق به دنبال بازگرداندن تیم هستند و سازمان لیگ هم با آنها هم نظر است البته اسناد هم می گوید باشگاه برای مدیران سابق است.
وی در پاسخ به این سئوال که گفته می شود مدیران سابق باشگاه نفت تهران هیچ یک از بدهی های این باشگاه را تاکنون پرداخت نکرده اند، گفت: به هیچ عنوان این مساله صحت ندارد و مدیران سابق باشگاه به صورت اصولی بدهی ها را پرداخت کرده بودند.
درخشان تاکید کرد: در زمان حضورم در تیم نفت با پیشنهاد خارجی روبه رو شدم، اما به خاطر فوتبال کشورم این ریسک را کردم که متاسفانه در نهایت با چنین رفتاری روبه رو شدم.
پس از برآورده نشدن وعده های مدیران «شرکت بهنام پیش رو» که مالکیت باشگاه نفت را برعهده گرفته بودند، این باشگاه به خریداران جدید (شرکت نفت طلاییه) واگذار شد.

*** خط هافبک پرسپولیس دلیل موفقیت مقابل الاهلی خواهد بود
سرمربی سابق پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم مقابل الاهلی عربستان، اظهار کرد: بازی بسیار سختی پیش رو است و روی کاغذ الاهلی شانس بسیار بیشتری برای پیروزی دارد، اما فوتبال یک رشته کاملا غیر قابل پیش بینی است.
وی ادامه داد: پرسپولیس برای موفقیت در بازی فردا باید در ابتدا گل نخورد و سپس با زدن یک گل و پیروزی به مرحله بعد صعود کند. متاسفانه در دیدار فردا «سید جلال حسینی» در ترکیب تیم حضور ندارد و قطعا جای خالی او احساس خواهد شد.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص نقطه قوت این تیم در دیدار مقابل الاهلی عربستان، اظهار کرد: خط هافبک خلاق بزرگترین نقطه قوت پرسپولیس است و مطمئن باشید این بازیکنان فردا بارها الاهلی را اذیت می کنند و در نهایت دلیل اصلی موفقیت تیم خود خواهند شد.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از نکات مثبت پرسپولیس خط حمله بسیار خطرناک این تیم است که از میان مهدی طارمی، گادوین منشا و علی علیپور هر کدام در ترکیب اصلی قرار گیرند زهردار خواهند بود.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز سه شنبه در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:45 در امارات به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید