دبیر فدراسیون هندبال: برای انتخاب مربی خارجی مشکل مالی داریم/یک میلیارد از بدهی ها پرداخت شددبیر فدراسیون هندبال روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شیوه فعالیت رحیمی در این فدراسیون و حضورش پس از استعفا، گفت: مشکلات مالی فدراسیون هندبال که از گذشته برجای مانده همچنان باقی است، اما رحیمی به عنوان رییس فدراسیون تمام تلاش خود را می کند و منتظر حمایت وزارت ورزش و جوانان نیز هستیم.
وی ادامه داد: متاسفانه فدراسیون هندبال بیش از سه میلیارد بدهی دارد و فدراسیون رحیمی پس از روی کار آمدن توانست حدود یک میلیارد آن را از بودجه جاری پرداخت کند که قطعا با ادامه این وضعیت با مشکلاتی روبه رو خواهیم شد.
دبیر فدراسیون هندبال، گفت: طلبکاران هر روز پیگیر بدهی خود هستند و این اتفاق به هیچ عنوان شایسته هندبال نیست. مطمئن باشید اگر رحیمی از فدراسیون برود این رشته نابود خواهد شد و به همین دلیل خانواده این رشته خواهان حمایت وزارت ورزش و جوانان و همچنین ادامه فعالیت رحیمی است.
وی تاکید کرد: با وجود تمامی مشکلات رحیمی با قدرت اردو های تیم ملی را برگزار کرده و نگذاشته بازیکنان کوچکترین مشکلی را لمس کنند، اما برای ادامه کار نیاز به حمایت داریم.
رجبی در خصوص مذاکره با مربی خارجی برای حضور در تیم ملی هندبال، گفت: شرایط چند مربی بسیار خوب را بررسی کردیم، اما متاسفانه با مشکلات مالی روبه رو هستیم و در حال حاضر بودجه ای برای جذب مربی خارجی نداریم. اطمینان داشته باشید اگر فدراسیون با این بدهی رو به رو نبود دو سال جلوتر بودیم.
وی در خصوص وضعیت فعلی تیم ملی هندبال، اظهار کرد: در حال حاضر هدایت این تیم برعهده حبیبی است تا بتوانیم مربی خارجی مناسبی را انتخاب کنیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: ** سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید