دانشگاه علوم پزشکی شیراز قهرمان المپیاد ورزشی دانشجویان کشوربه گزارش ایرنا، با پایان رقابت های این دوره از مسابقات، ورزشکاران و تیم های ورزشی برتر شامگاه پنجشنبه در آیین اختتامیه معرفی و تجلیل شدند.
در پایان این دوره از رقابتها بین یک هزار و 800 دانشجو از 55 تیم دانشگاه علوم پزشکی در 10 رشته ورزشی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جایگاه اول و تیم های اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی ایران در مقام های دوم و سوم جای گرفتند.
در رشته والیبال این دوره از مسابقات المپیاد، دانشگاه های اصفهان، شیراز و شهید بهشتی مقام های اول تا سوم رقابت ها را کسب کردند.
در رشته بسکتبال نیز دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام نخست را از آن خود کرد و دانشگاه های همدان و شیراز در مقام های دوم و سوم جای گرفتند.
در رشته فوتسال تیم دختران دانشگاه های اهواز، کرمان و اصفهان جایگاه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رشته بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی تهران اول شد و دانشگاه های اصفهان و وارستگان در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.
دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، ایران و اهواز نیز به عنوان تیم های اول تا سوم رشته شنا را کسب کردند.
در رشته تنیس روی میز نیز تیم دانشگاه علوم پزشکی ایران در مقام نخست را کسب کرد، تیم اصفهان مقام دوم را بدست آورد و تیم های شهید بهشتی و شیراز به طور مشترک سوم شدند.
در رشته دوومیدانی نیز دانشگاه های تبریز، شیراز و اصفهان در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته تیز اندازی نیز تیم های مشهد، یزد و دانشگاه علوم پزشکی بهزیستی نیز مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
رزمی کاران تیم های کرمانشاه، مازندارن و اصفهان نیز توانستند به ترتیب مقام های اول تا سوم رشته کاراته را به خود اختصاص دهند.
به گزارش ایرنا، سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی شهرکرد از تاریخ 10 تا 17 شهریور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد.
خبرنگار: خاطره حسین زاده** انتشار دهنده: محمود رئیسی
7363/2097انتهای پیام /*


پاسخ دهید