جام حذفی فوتبال؛ صعود فجر سپاسی با حذف ذوب آهنبه گزارش جمعه شب ایرنا، این دیدار در وقت قانونی و اضافه با تساوی یک بر یک پایان یافت و به ضربات پنالتی کشید.
این تنها دیدار این مرحله بود که تکلیف آن در ضربات پنالتی مشخص شد. در نیمه اول این بازی، تیم فوتبال ذوب آهن از سوی مهدی پور و تیم فجرسپاسی بوسیله نظر محمدی از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند، اما این دیدار در ادامه و تا پایان گلی نداشت ضمن آنکه فجرسپاسی از اواخر نیمه دوم به علت اخراج یکی از بازیکنان خود؛ 10 نفره به بازی ادامه داد.
در ضربات پنالتی، تیم فوتبال فجر سپاسی اولین پنالتی اش را از سوی جلال عبدی از دست داد و تیم ذوب آهن هم دو پنالتی از سوی مهدی پور و بوحمدان از دست داد و ذوب آهن از گردونه رقابتها خارج شد. با این اوصاف هر دو تیم مطرح اصفهانی (سپاهان و ذوب آهن) در همان اولین گام از جام حذفی کنار رفتند.
گفتنی است در دیدار روز جمعه این دو تیم، رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، جورجی ولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر ، مهران درخشان‌مهر، حمید بوحمدان، مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، محمدرضا حسینی، مرتضی تبریزی و سید ایمان موسوی در ترکیب ذوب‌آهن و پیمان سلمانی، احسان جودکی، جلال عبدی، محمد حسینی، علی مصلی‌نژاد، محمد پاپی، میلاد امیری، شاهین نظری، امین شجاعیان، مهدی نظری و عباس بوعذار در ترکیب تیم فوتبال فجرسپاسی حضور داشتند.
شبد**1953** 1379**
تنظیم کننده:مرتضی شحنه** انتشار دهنده: هادی افتخاریانتهای پیام /*


پاسخ دهید