جامعه ورزش شهرستان لالی تجلیل شدبه گزارش ایرنا مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان در این مراسم گفت: در این شهرستان استعداد های درخشانی وجود دارد که در صورت شناسایی می توانند به یک چهره تبدیل شوند و در میادین مختلف داخلی و بین المللی کسب مقام کنند.
افشین حیدری ادامه داد: شهرستان لالی با کمبود امکانات و تجهیزات ورزشی مواجه است که تلاش داریم ظرف 3 سال آینده تا حد امکان مشکلات و معضلات آن را حل کنیم ودراین مسیر به حمایت مسئولان و مردم این شهرستان نیاز داریم.
حیدری با بیان این که خوزستان استان جوانی است که ظرفیت و پتانسیل بسیار زیادی در حوزه ورزش دارد ادامه داد: برای رسیدن به قله های افتخار باید با برنامه حرکت کرد، لذا نگاه اول ما توسعه زیرساخت های ورزش خوزستان است زیرا زیرساخت های ورزش استان، مشکلات وکمبودهای بسیاری دارد.
وی با اشاره به این که حمایت از رشته‌های ورزشی، اعزام تیم‌ها به مسابقات و سایر موفقیت های ورزش استان همگی به واسطه حمایت‌های استاندار ورزش‌ دوست بوده، افزود: هدف گذاری ما المپیک 2020 است و باید برنامه ریزی مدونی در این خصوص داشته باشیم. شناسایی رشته های شاخص و مدال آوری و سپس سرمایه گذاری بیشتری بر این رشته ها واستعدادها گام اول این برنامه است.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ضمن قدردانی از زحمات نماینده شهرستان برای پیگیری مشکلات ورزش لالی گفت: در این شهرستان بافت اکثر مجموعه های ورزشی شهرستان فرسوده است که نیاز به اقدام عاجل دارد.
در پایان این مراسم امام جمعه ، مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا و لالی در مجلس ، فرماندار لالی از ورزشکاران شهرستان این شهرستان با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر کردند.

6002 خبرنگار: محمد شاکری**انتشاردهنده :کبری آقازریانتهای پیام /*


پاسخ دهید