توقف شهرداری همدان مقابل شهرداری فومنبه گزارش ایرنا در این دیدار که عصر سه شنبه در حضور 200 تماشاگر در ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار شد، 2 تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند.
داود اژدری، حسن مرادی، رضا حاتمی (رضا کوهی- از دقیقه 85)، میلاد باقری، مجید شعبانی، آرمین طلایی، کاظم صالحی، هادی بلوری (محسن وفایی – از دقیقه 58)، سعید الیاسی (حسین قادری – از دقیقه 77)، حسن ذوالفقاری و سیدمحمد مهری با انتخاب هادی گل محمدی در ترکیب شهرداری همدان به میدان رفتند.
شهرداری فومن به سرمربیگری محسن عاشوری نیز با ترکیب مصطفی زینعلی، رضا فخری، حسین محبی، محمد آزادطلب، سیداحد شفیعی، رضا احمدپور، نیما سیدحسنی (حسن اشجاری- از دقیقه 63)، شایان عاشورنژاد (میلاد مرادی – از دقیقه 69)، محسن رحیمی، علیرضا نیاوند، محمدرضا فقیر(سیدعلی یحیی زاده – از دقیقه 83) وارد میدان شدند.
در این دیدار و در دقیقه 23 محسن رحیمی برای شهرداری فومن گلزنی کرد و رضا حاتمی در دقیقه 79 گل شهرداری همدان را به ثمر رساند.
شهرداری همدان روی اشتباه مجید شعبانی مدافع خود گل را دریافت کردند اما در نیمه دوم با فشار تهاجمی توانست توسط رضا حاتمی مدافع پیش تاخته خود در شلوغی محوطه 6 قدم به گل برسد.
شاگردان هادی گل محمدی که میزبان این مسابقه بودند، در اغلب دقایق توپ و میدان را در اختیار داشتند و بارها موقعیت های خطرناک را خلق کردند.
بازی در ارتفاع یک هزارو 700 متری همدان نیز مشکل تنفسی را برای بازیکنان شهرداری فومن ایجاد کرده بود و سبب شد تا بازیکنان شهرداری همدان بهتر از حریف ظاهر شوند.
شهرداری در نیمه اول تنها با یک مهاجم در میدان حاضر شد و نتوانست بار هجومی لازم را داشته باشد اما در نیمه دوم استفاده از دو مهاجم شرایط بهتری را برای این تیم ایجاد کرد
هادی گل محمدی سرمربی تیم شهرداری در این بازی از زمین اخراج شد.
7520/1181
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار:الهام تدینانتهای پیام /*


پاسخ دهید