توقف خانگی رئال مادرید/آسنسیو ناجی کهکشانی هابه گزارش ایرنا، قهرمان فصل گذشته لالیگا و لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا، بامداد (دوشنبه) در ورزشگاه «سانتیاگوبرنابئو» شهر مادرید میزبان تیم سخت کوش والنسیا بود و در نهایت به تساوی رضایت داد تا دو امتیاز حساس خانگی را از دست بدهد.
این دیدار در حالی آغاز شد که «کریستیانو رونالدو» به دلیل محرومیت غایب بود. همچنین، «سرخیو راموس» و «رافائل واران» زوج خط دفاعی مادریدی ها نیز به دلیل محرومیت و مصدومیت حضور نداشتند که این مساله تاثیر زیادی در عملکرد میزبان داشت.
هرچند رئال مادرید خیلی زود و در دقیقه دهم با ضربه تماشایی «مارکو آسنسیو» جوان 20 ساله و ستاره این روزهای خود پیش افتاد، اما والنسیا برای جبران تلاش زیادی انجام داد و در دقیقه هجدهم کار تیمی زیبای تیم مهیمان سبب شد تا «کارلوس سولر» کار را به تساوی بکشاند.
در ادامه نیمه نخست، «کریم بنزما» مهاجم فرانسوی رئال مادرید چند فرصت خوب را از دست داد.
در آغاز نیمه دوم، رئال مادرید با کشاندن توپ به کناره های سعی بر ایجاد موقعیت روی دروازه میهمان را داشت و بازیکنان والنسیا نیز به ضد حملات چشم داشتند.
در دقیقه 77 ضد حمله حساب شده والنسیا و پاس عالی از «رودریگو» سبب شد تا «کندوگبیا» هافبک فرانسوی که به تازگی از اینترمیلان به جمع خفاش های مستایا پیوسته است با ضربه ای بدون نقص گل دوم را به ثمر برساند.
در دقیقه 83 رئال مادرید صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت «آسنسیو» و جاگیری نامناسب «نتو» دروازه بان والنسیا سبب گردید تا گل تساوی شاگردان «زین الدین زیدان» به ثمر برسد.
در دقایق اندک باقی مانده نیز هر دو تیم فرصتی طلایی برای گلزنی داشتند که از سوی «سیمونه زازا» و «کریم بنزما» از دست رفت.
در نهایت بازی با تساوی به اتمام رسید تا هر دو تیم رئال مادرید و والنسیا در پایان هفته دوم لالیگا، چهار امتیازی شوند.
شبد**3783**9122
خبرنگار:امیر میرزاییان**انتشار دهنده: مهدی نعمتیانتهای پیام /*


پاسخ دهید