تصمیم متزلزل صنعت نفت آبادان برای ماندن یا رفتن از جام حذفی فوتبالمدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا گفت:بعد از برگزاری جلسه امشب سرمربی تیم و مدیر عامل موسهه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان مقرر شد این تیم در جام حذفی حضور یابد.
غلامحسین امینی فر اظهار داشت:با توجه به درخواست هواداران آبادانی مبنی بر حضور در جام حذفی فوتبال ایران، جلسه ای میان سرمربی و مدیرعامل موسسه برگزار و در این جلسه مقرر شد که به احترام خواسته هواداران، این تیم در رقابت های جام حذفی شرکت کند.
وی افزود:با توجه به اینکه تیم صنعت نفت در ١١ روز سه بازی حساس مقابل سپیدرود، فولاد و پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر دارد، بازی مقابل سپاهان در جام حذفی احتمال آسیب دیدگی بازیکنانمان را بالا می برد ابتدا تصمیم به کناره گیری از جام حذفی گرفتیم.
امینی فر تصریح کرد:در نهایت تصمیم مدیرعامل و کادر فنی بر این شد که تیم فوتبال صنعت نفت، با ترکیبی از بازیکنان جوان و کمتر به میدان رفته خود در دیدار برابر سپاهان در جام حذفی حاضر شود.
وی افزود:این بازی فرصتی برای شناخت بازیکنان جوان و همچنین نیمکت نشین صنعت نفت است تا توان فنی آنها بیشتر مورد ارزیابی کادر فنی قرار گیرد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان هفته پنجم رقابت های لیگ برتر کشور با هفت امتیاز در رده پنجم این رقابت ها قرار دارد.
7104/6002**خبرنگار:مسعود گادار**انتشاردهنده : کبری آقازریانتهای پیام /*


پاسخ دهید