ترابیان: تجربه برانکو به کمک پرسپولیس می آید/زوج طارمی و منشا بسیار خطرناک خواهد شدمربی و بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس امروز -یکشنبه- در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، در خصوص دیدار این تیم مقابل الاهلی عربستان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: پرسپولیس به بلوغ تاکتیکی و ثبات شخصیتی بسیار خوبی رسیده و فکر می کنم نماینده کشورمان از شانس بیشتری برای صعود برخوردار باشد.
وی ادامه داد: خوردن دو گل در خانه کمی کار را برای پرسپولیس سخت کرده است، اما بازیکنان ما در همان دقایق کوتاه پایان بازی نشان دادند اگر تمرکز خود را حفظ کنند می توانند به راحتی دروازه حریف را باز کنند.
مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص نقاط قوت الاهلی، گفت: الاهلی تیم بسیار خوب و منظمی است و پرسپولیس برای رسیدن به پیروزی در این مسابقه باید تمام تلاش خود را برای از کار انداختن خط هافبک آنها به کار گیرد. خط هافبک الاهلی از کوچکترین فرصت برای گل سازی بهره می برد و در بازی رفت نیز از قدرت آنها لطمه خوردیم.
وی تصریح کرد: به طور حتم با توجه به تجربه بالای برانکو او فکری به حال این مساله کرده است و امیدوارم تجربه او مانند بازی رفت دست پرسپولیس را بگیرد.
ترابیان با اشاره به اهمیت بالای دیدار برگشت مقلابل الاهلی، اظهار کرد: این بازی 60 درصد از راه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا است و مطمئن باشید اگر پرسپولیس از این مرحله صعود کند، قسمت اصلی مسیر را طی کرده است.
مهاجم اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با اشاره به شرایط خط حمله این تیم، گفت: خوشبختانه «مهدی طارمی» با عملکرد خوبی که در تیم ملی به نمایش گذاشت و گلی که توانست در مقابل گسترش فولاد به ثمر برساند، نشان داد به شرایط خوبش نزدیک شده و می تواند در مقابل الاهلی تاثیرگزار باشد.
وی در خصوص زوج او در خط حمله پرسپولیس، اظهار کرد: «علی علیپور» به خاطر تکنیک بالایش تا این لحظه زوج خوبی را با طارمی تشکل داده اند، اما مطمئن هستم منشا و طارمی هم می توانند زوج بسیار خطرناکی را بسازند.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز سه شنبه در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:45 در امارات به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید