تجلیل از مدال آوران پارالمپیکی کشور در مشهدبه گزارش ایرنا در این آیین 145 نفر از مدال آوران هشت دوره مسابقات پارالمپیک، از سال 1988 سئول تا 2016 ریو مورد تجلیل قرار گرفتند.
در این آیین سیدعباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه، انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی، فریبا محمدیان معاون امور ورزشی بانوان و عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی توسعه وزارت ورزش و جوانان، صادق آهنگران و نیز چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
استاندار خراسان رضوی در این مراسم در سخنانی گفت: شما قهرمانان پارالمپیک با افتخارآفرینی خود، جزئی از هویت ایران اسلامی شدید و در کنار رزمندگان جنگ تحمیلی و مدافعان حرم، نمادی از آبروی این آب و خاک هستید که با رشادت های وصف ناشدنی، جهان در برابر اراده شما به زانو درآمده است.
علیرضا رشیدیان افزود: شما قهرمانان با مشکلات به ظاهر جسمی خود و اراده پولادین خود، توانسته اید تمام سدها را شکسته و بر سکوی قهرمانی بایستید و به این طریق .
145 نفر از مدال آوران تمام ادوار پارالمپیک ایران که به همراه خانواده های خود به مشهد سفر کرده اند؛ صبح امروز به زیارت امام هشتم (ع) مشرف شدند.
خبرنگاران: حسین عباسی، مریم انجیدنی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
3027/7495/5132انتهای پیام /*


پاسخ دهید