بلیت فروشی به باشگاه ها واگذار می شود/شرکت حاشیه ساز سود خود را کم می کند؟باشگاه پرسپولیس تهران عصر امروز (دوشنبه) بیانیه ای را بر روی سایت رسمی باشگاه خود منتشر کرد و از هوادارانش خواست در دیدار این تیم مقابل پیکان به هیچ عنوان به صورت الکترونیکی بلیت خریداری نکنند.
یک منبع آگاه دوشنبه شب در گفت وگو با ایرنا در خصوص این تصمیم مسئولان باشگاه پرسپولیس، گفت: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به دنبال این هستند که بلیت فروشی به باشگاه واگذار شود، اما به دلیل وجود قرارداد با شرکتی که مسئولیت فروش بلیت های الکترونیکی را برعهده دارد نمی توان به صورت کامل این کار را انجام داد.
وی ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که میان سازمان لیگ و این شرکت به وجود آمده نمی توان قرارداد را فسخ کرد زیرا در این صورت فدراسیون باید مبلغ زیادی خسادت دهد.
این منبع آگاه اعلام کرد: این شرکت در حال حاضر 35 درصد از سود بلیت فروشی را به خود تعلق می دهد اما با توجه به مذاکرات صورت گرفته پذیرفته سود خود را به 15 درصد کاهش دهد تا مابقی آن به باشگاه برسد.
وی در پاسخ به این سئوال که چرا با وجود این توافق باشگاه پرسپولیس چنین بیانیه ای را صادر کرده است، اظهار کرد: احتمال توافقات نهایی حاصل نشده که مدیران پرسپولیس چنین تصمیم گرفته اند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید