برتری امیدوارکننده لیورپول برابر آرسنال/تاتنهام متوقف شدبه گزارش یکشنبه شب ایرنا؛دراین دیدارکه از هفته سوم رقابت های لیگ برترانگلیس و در ورزشگاه آمفیلد برگزار شد، شاگردان یورگن کلوپ آلمانی نمایش بسیار مطلوبی داشتند وشاگردان آرسن ونگر فرانسوی را با نتیجه 4 برصفر از پیش رو برداشتند و هواداران خود را به آینده این تیم امیدوار کردند.
روبرتو فریمینو دردقیقه 17، سادیو مانه دردقیقه 40 ، محمد سلاح دردقیقه 57 و دانیل استوریج دردقیقه 77 دروازه تیم آرسنال مدعی را گلباران کرده و برتری تیمشان دراین دیدار را رقم زدند.
شاگردان کلوپ هرچند رقابت های لیگ برتر را با تساوی آغاز کردند اما درادامه رفته رفته هماهنگ ترشده و درحال بازگشت به روزهای خوب هستند.
آنان امشب درحساس ترین دیدار این هفته رقابت های لیگ برتر جزیره مقابل تیم بزرگ آرسنال یکی از تیم های صاحب سبک انگلیس و اروپا به واقع درخشیدند و فرصت خودنمایی به حریف را نداند.
تلاش بازیکنان این تیم 4 گل دربرداشت این درحالی است که هیچ فرصت گلزنی به رقیب داده نشد واین تیم با کسب هر سه امتیاز این دیدار 7 امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد.
البته در این دیدار مالکیت توپ و میدان بیشتر دراختیار تیم آرسنال بود اما بازیکنان این تیم درزدن ضربات آخر بی دقت بوده و موقعیت های بدست آمده را هدر دادند.
دردیگر دیدار مهم برگزارشده تیم تاتنهام نایب قهرمان فصل گذشته لیگ انگلیس برابر تیم نه چندان مطرح برنلی با نتیجه تساوی یک بریک متوقف شد.
پیش از این دیدارها تیم چلسی با نتیجه 2 برصفر تیم اورتون را شکست داد و دیدار تیم های وست برموویچ و استوک سیتی نیز با نتیجه تساوی یک بریک به پایان رسید.
جدول رده بندی رقابت های لیگ برترانگلیس:
1-منچستریونایتد/ 3بازی/ 9 امتیاز
2-لیورپول/ 3 بازی/ 7 امتیاز
3-هادرسفیلد 3 بازی/7 امتیاز
شبد**ورزشی.**9144 **11010
خبرنگار:سعید قهرمانی**انتشار:حسن معظمیانتهای پیام /*


پاسخ دهید