بحران تصمیم گیری در باشگاه استقلال/ مصاف با ذوب آهن آخرین فرصت منصوریانبه گزارش خبرنگارایرنا، پس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال استقلال تهران مقابل پارس جنوبی جم در روز جمعه 24 شهریورماه و در چارچوب هفته شش رقابت های لیگ برتر فوتبال، «سیدرضا افتخاری» مدیر عامل باشگاه اعلام کرد که جلسه اضطراری اعضای هیات مدیره روز شنبه 25 شهریورماه برگزار می شود. اما این جلسه در روز موعود برگزار نشد تا اعضای هیات مدیره و رئیس باشگاه استقلال امروز یکشنبه در محلی نامعلوم و به دور از چشم خبرنگاران تشکیل جلسه دهند.
سرانجام مشخص شد که اعضای هیات مدیره به رقم فرصتی که به منصوریان تا پایان دیدار با پارس جنوبی جم در هفته ششم لیگ برترداده بودند که در صورت نتیجه نگرفتن وی از سمت خود کنار می شود، رای به ابقا موقت وی دادند.
البته شنیده می شود دلیل این تصمیم گیری قرارداد 40 میلیارد ریالی منصوریان برای سه فصل با باشگاه استقلال است که تمام و کمال دریافت کرده است. همچنین گفته می شود قسط های وامی که وی از موسسه مالی کوثر و حامی مالی باشگاه نیز گرفته، توسط باشگاه استقلال تهران پرداخت می شود.
همچنین امروز «مهدی رحمتی» و «مجتبی جباری» کاپیتان های اول و دوم استقلال که با نظر سرمربی استقلال از تمرینات منع شدند، در اختیار باشگاه قرار گرفتند تا منصوریان برای بقای خود افرادی دیگر را قربانی کند.
همچنین در مطلبی که باشگاه استقلال در این خصوص امروز منتشر کرد، آمده است: جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در مورخ 26 شهریورماه 1396 تشکیل و در خصوص نتایج اخیر تیم استقلال بحث و تبادل نظر گردید. در این جلسه پس از استماع گزارش مدیرعامل و بررسی گزارش کارشناسان و پیشکسوتان باشگاه، اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند به جهت اهمیت موضوع، تحقیقات مفصل تری صورت پذیرفته و تصمیم نهایی و گزارش اقدامات بعد از مسابقه هفته هفتم اتخاذ و به اطلاع هـواداران که مالکان اصلی باشگاه هستند، رسانده شود.
در ادامه این خبر گفته شده است: اعضای هیات مدیره با مشورت پیشکسوتان باشگاه اعلام داشتند که هرگونه تصمیم عجولانه قبل از مسابقه هفته هفتم به نفع باشگاه استقلال نخواهد بود. در حال حاضر تیم استقلال احتیاج به آرامش داشته و اعضای هیات مدیره با هـمراهـی پیشکسوتان باشگاه از هـیچ گونه کوششی در جهت پیروزی و سربلندی تیم استقلال دریغ نخواهند کرد و از هـواداران عزیز درخواست می نماید به تیم محبوب خود کمک کنند تا از این مرحله سربلند بیرون بیاید.
در این جلسه اعضای کمیته فنی باشگاه انتخاب و اسامی ایشان در جلسه روز شنبه هفته آینده رسما اعلام خواهد شد.
تیم فوتبال استقلال تهران روز چهارشنبه 29 شهریورماه در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن اصفهان است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029**1368
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید