باشگاه تراکتورسازی: 9 پرونده بدهی خارجی تعیین تکلیف شدبه گزارش فدراسیون فوتبال، با توجه به نزدیک شدن به آخرین مهلت اعلام وضعیت بدهی های نمایندگان ایران در رقابت های آسیایی و به منظور تعیین آخرین وضعیت بدهی های خارجی و داخلی باشگاه تراکتورسازی تبریز روز گذشته جلسه ای با حضور دبیر کل فدراسیون، مسئولین کمیته های تعیین وضعیت بازیکنان، امور بین الملل و نمایندگان باشگاه برگزار شد.
نمایندگان باشگاه تراکتورسازی تبریز آخرین مدارک و مستندات خود پیرامون شرایط پرداخت بدهی های خارجی را در این نشست ارائه کردند که طبق اعلام باشگاه از بین 10 پرونده بدهی خارجی که از سال های گذشته باقی مانده بوده، وضعیت 9 پرونده به شکل کامل مشخص شده است.
براساس این گزارش، تنها پرونده باز موجود این باشگاه، پرداخت مطالبات مربوط به یک بازیکن است که اقدامات لازم در این خصوص انجام خواهد شد. همچنین این باشگاه در حال دفاع در دو پرونده دیگر در دادگاه عالی ورزش است که هنوز حکم نهایی صادر نشده و مشکلی از این ناحیه باشگاه را تهدید نمی کند.
فدراسیون فوتبال ضمن ابراز رضایت از پیگیری های امور مربوط به پرونده ها توسط مسئولین باشگاه تراکتورسازی، این روند را در بین باشگاه های مرتبط کشور بسیار مطلوب ارزیابی کرد و بر ادامه اقدامات لازم از طریق مبادی بین المللی به باشگاه تراکتورسازی تاکید شد.
پیش از این فدراسیون فوتبال اعلام کرده که با توجه به درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تعیین وضعیت بدهی باشگاه های ایرانی به اشخاص حقیقی و حقوقی، اعم از داخلی و خارجی و با توجه به اینکه مدارک ارسالی باشگاه ها اکثرا ناقص بوده و یا هیچ مدرکی ارسال نکرده اند، برای آخرین بار رسما اعلام می شود که باشگاه های لیگ برتری تا 27 شهریور ماه فرصت دارند تا ارسال مستندات لازم در خصوص تعداد و وضعیت پرونده ها و بدهی های داخلی و بین المللی باشگاهی خود به اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام کنند.
بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال، پاسخ و مستندات دریافتی باشگاه ها در مهلت مقرر در قالب یک گزارش به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد .
فدراسیون فوتبال اعلام کرد: مسئولیت مدارک ارسالی و همچنین عدم ارسال پاسخ و مستندات، صرفا به عهده باشگاه ها بوده و فدراسیون هیچ مسئولیتی ندارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**
تنظیم: رضا رمضانی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


پاسخ دهید