بازگشت مسلمان به تمرینات گروهی پرسپولیسبه گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان بعد از صحبت‌های برانکو و تشریح برنامه تمرینات، کار خودشان را با مارکو آغاز کردند. تمرینات سه گانه برای گرم شدن بدن‌ها در سه گروه و زیر نظر استیلینوویچ استارت خورد. فوتبال درون تیمی در نصف زمین با برانکو شروع شد و دو تیم قرمز و سفید با تمرکز بالا دستورات کادر فنی را به اجرا گذاشتند.
مسلمان امروز پا به توپ شد و در تمام مراحل تمرین شرکت کرد و در بازی فوتبال نیز حضوری فعال داشت. حمیدرضا طاهرخانی تنها غایب تمرین امروز قرمزپوشان بود.
سرخپوشان در مرحله بعدی تمرین، برنامه‌های بدنسازی و سرعتی را با مارکو بار دیگر انجام دادند و این مرحله به مدت 10 دقیقه به طول انجامید. اعضای هیات مدیره باشگاه پس از جلسه هیأت مدیره و بازدید از ورزشگاه، با بازیکنان و کادر فنی دیدار و گفت وگو کردند.
مرور کارهای تاکتیکی برای دیدار برابر گسترش فولاد مهمترین بخش تمرین امروز بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد. برانکو برای چهار مدافع و چهار مهاجم تیم، برنامه جداگانه و اختصاصی داشت که انجام داد. فوتبال درون تیمی در سه چهارم زمین آخرین بخش تمرین امروز قرمزپوشان بود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید