انتخاب تیم فوتبال زیر 12 سال گیلان برای حضور در جشنواره کشوریعلیرضا وهابی روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: در جشنواره مدارس فوتبال پسران 12 سال گیلان با حضور 200 فوتبالیست در ورزشگاه شهید عضدی رشت ، 9 استعدادیاب هیات فوتبال گیلان نفرات برتر را انتخاب کردند.
وی بیان کرد: بر این اساس ، علیرضا شیخ زاده ، سینا صدقی ، سهیل شاه حسینی ، امیرعلی گیاهی ، امیرجواد زلف علیزاده ، مهدی رفعتی ، علی صیادان ، سجاد طبیبی ، ابوالفضل علی نژاد ، علیرضا محبوب ، سهند رجب زاده ، حسین بهبودی ، عباس محبی زاده و محمدحسین شریفی اعضای تیم فوتبال زیر 12 سال گیلان را در جشنواره کشوری تشکیل می دهند.
وی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال زیر 12 سال گیلان به مربیگری مهدی شفیعیان و سرپرستی خلیل حجتی، عازم مشهد مقدس محل برپایی جشنواره فوتبال زیر 12 سال کشور شد.
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان یادآور شد: جشنواره فوتبال زیر 12 سال کشور ، با حضور بازیکنان برتر این رده سنی از روز 12 شهریورماه در مشهد مقدس آغاز و در پایان بازیکنان برتر به اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال زیر 12 سال انتخاب می شوند.
در استان گیلان بیش از 27 هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی فوتبال ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
***
در جریان مسابقات فوتبال لیگ برتر نوجوانان استان گیلان ، تیم شهرداری رشت برابر شهرداری خمام به برتری رسید.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت عصر جمعه ، با نتیجه یک بر صفر برابر تیم فوتبال شهرداری خمام به برتری دست یافت.
در جریان این مسابقه از هفته پنجم این رقابت ها ، تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت برتر از حریف خود ظاهر شد اما فقط یک بار از فرصت های به دست آمده سود برد.
این تیم که هفته گذشته نتیجه بازی را به همشهری خود پرسپولیس رشت واگذار کرده بود ، در این دیدار فقط به کسب سه امتیاز و پیروزی فکر می کرد که در نهایت با به ثمر رساندن یک گل ، به هدفش دست یافت.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده از هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان گیلان ، تیم فجر رضوانشهر نیز با نتیجه یک بر صفر توانست تیم فوتبال نوجوانان آینده سازان سیاهکل را شکست دهد.
در دیگر بازی این رقابت ها نیز ، تیم های اتحاد آبکنار و فراز لاهیجان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فراز لاهیجان در یک بازی پرگل، با نتیجه چهار بر سه حریفش را مغلوب کرد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت صدرنشین است ، تیم های شهرداری رشت ، فراز لاهیجان و فجر رضوانشهر در تعقیب صدرنشین هستند.
در رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان باشگاه های استان گیلان، 12 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می کنند.
در استان گیلان بیش از 27 هزار ورزشکار سازمان یافته ، در رشته ورزشی فوتبال ، در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030انتهای پیام /*


پاسخ دهید