امیدیه پیروز دربی نفتی های لیگ برتر واترپلو شدبه گزارش ایرنا دیدار بین دو تیم واترپلوی نفت امیدیه و نفت گچساران روز جمعه 10 شهریورماه به میزبانی امیدیه برگزار شد که در نهایت با برتری 10 بر 6 به سود نفتی های امیدیه به پایان رسید.
تیم نفت امیدیه بر خلاف سال گذشته از استخر خوب و مجهزی برخوردار بود و این موضوع باعث شده بود که تماشاگران بسیاری برای دیدن این بازی در سالن استخر امیدیه حضور پیدا کنند.
در سال های اخیر دیدارهای نفت امیدیه و نفت گچساران که به دربی نفتی های لیگ مشهور است از جذابیت خاصی برخوردار است.
این دیدار بین تیم های سوم و چهارم رقابت ها لیگ برتر فصل گذشته بود و بازیکنان نفت گچساران برای جبران شکست فصل گذشته در مقابل نفت امیدیه به میدان رفتند.
در کوارتر اول و دوم نفتی های گچساران با پیروزی برابر هم نام خود به رختکن رفتند اما در نیمه دوم بازیکنان نفت امیدیه به خود آمدند و در حالی که توپ و میدان را بیشتر در اختیار داشتند پیروز میدان شدند.
در این بازی 6 بازیکن نفت گچساران 3 اخطاره شده و از زمین مسابقه اخراج شدند که این موضوع باعث اعتراض شدید کادر فنی تیم نفت گچساران شد.
با توجه به اخراج بسیاری از بازیکنان نفت گچساران سرمربی این تیم به علت کمبود بازیکن دروازه بان دوم خود را به عنوان بازیکن وارد مسابقه کرد.
تیم نفت امیدیه با این برد 3 امتیازی شد و در کنار سایپا و رعد پدافند در صدر جدول قرار گرفت.
تیم واترپلو نفت امیدیه هفته آینده 17 شهریورماه به مصاف تیم سایپا می رود.
6002 خبرنگار: محمد شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازریانتهای پیام /*


پاسخ دهید