ابراهیمی: بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران انگیزه نداشتندسرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران سه شنبه شب پس از دیدار ایران و سوریه در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا گفت: تیم ملی به خاطر صعود به جام جهانی در مقابل سوریه انگیزه لازم را نداشت و در کنار این مساله سوریه همیشه برای ما حریف سرسختی بوده و ما هیچ وقت مقابل این تیم کار آسانی نداشتیم.
وی ادامه داد: تیم ملی ایران امشب در بیشتر دقایق نتوانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد و به همین دلیل سوریه به چند فرصت مناسب برای گلزنی رسید. مساله مهم تر از این بازی صعود ما به جام جهانی و خوشحالی هواداران است.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص عملکرد خط هافبک، گفت: در دیدار امروز خط هافبک ما به غیر از «اشکان دژاگه» اصلا خوب کار نکردند و در تغذیه مهاجمان عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند.
وی در خصوص عملکرد «علیرضا بیرانوند» دروازه بان تیم ملی کشورمان، اظهار کرد: او به غیر از گل دوم در تمامی صحنه ها بسیار خوب کار کرد و نباید از عملکرد او انتقاد کنیم.
ابراهیمی در خصوص باز شدن دروازه تیم ملی پس از 12 مسابقه، تصریح کرد: این اتفاق بسیار خوبی است، قرار نبود تیم ملی هیچ وقت گل نخورد. امیدوارم این گل ها ضعف های تیم ملی را نشان دهد تا برای جام جهانی مشکلی نداشته باشد.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص شانس ایران برای صعود از گروهش در جام جهانی روسیه، گفت: باید منتظر قرعه کشی باشیم تا بتوانیم در این خصوص اظهار نظر کنیم.
تیم ملی فوتبال ایران امروز در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در مقابل سوریه به تساوی 2 بر 2 رسید. ایران به عنوان تیم نخست از گروه اول مسابقات آسیا به جام جهانی روسیه صعود کرده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید